Майстерня стінних декорацій: штукатурка структурна

Майстерня стінних декорацій: штукатурка структурна
16.11.2010

Декоративні покриття: структурна штукатурка, дизайн інтер'єру, штукатурка декоративна.Переїзд в нову квартиру або завершення чергового ремонту — події знаменні. Адже в оновленому будинку жити набагато приємніше! І перше, що буде радувати вас у довгоочікуваному інтер'єрі — перетворені стіни.

 

 

Сьогодні надзвичайно популярні декоративні покриття, які створюють особливу структуру і фактуру поверхні. Саме вони допоможуть вам красиво, а головне — недорого і швидко створити бажане середовище проживання.

Говорячи сухою мовою фахівців, структурна штукатурка або декоративна штукатурка — це неоднорідна зерниста штукатурна маса з добавкою яких-небудь гранул, наприклад, дрібних камінчиків, деревного волокна, шматочків кварцу, слюди і т.п. Для нас же це — дивовижний за красою матеріал, що стоїть особняком у ряді численних декоративних покриттів. Завдяки особливій консистенції, штукатурка структурна маскує дрібні нерівності поверхні, їй не заважають деякі огріхи при попередній підготовці стін. А оштукатурена поверхня буде мати оригінальний зовнішній вигляд за рахунок різноманітних декоративних фактур.

Оскільки складнощів в ремонті і так предостатньо, особливу цінність штукатурка декоративна набуває завдяки тій обставині, що одна операція її нанесення вирішує головну оздоблювальну задачу — виключається необхідність ретельного фінішного шпаклювання основи. Крім того, штукатурка декоративна застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, так як вона має високу паропроникність, механічну міцність і стійкість до атмосферних впливів. Відмінна риса декоративних структурних штукатурок TRIORA — пластичність і «слухняність» до застосовуваних інструментів (шпатель і тертці). Їх не потрібно розводити або з чимось змішувати: вони продаються в готовому вигляді у пластикових відрах по 20 кг.

Штукатурка «короїд», штукатурка «баранець», штукатурка декоративна.Єдина і важлива умова: структурна декоративна штукатурка, перед застосуванням, повинна бути ретельно перемішана.

Основні види декоративних штукатурок TRIORA: штукатурка «короїд» та штукатурка «баранець». Зокрема, штукатурка структурна — розмір зерен 1,5–3,0 мм — є високоякісною готовою сумішшю для створення декоративних покриттів. Вона утворює волого- і зносостійке покриття і рекомендується для обробки поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням (стіни у вітальні, дитячій). Наприклад, вибравши штукатурку декоративну «короїд», ви отримаєте чудовий естетичний ефект — ваші стіни набудуть характерної, борознистої структури, схожої на ходи жука короїда в корі дерева. А відколерувати обраний матеріал можна в будь-якій з понад 800 кольорів каталогу TRIORA.Штукатурка декоративна «короїд» - характерна борозниста поверхня.

До речі, заворожує не тільки результат, але й сам процес обштукатурювання. Якщо ви подивитеся за маніпуляціями майстра, який наносить штукатурку на стіну, у вас виникне враження, що послідовність його дій проста, і повторити її не складе особливих труднощів навіть недосвідченому в ремонтно-оздоблювальних роботах людині. Якщо ви не хочете доручати цю творчу роботу професіоналу — сміливо приступайте самі. Навичка штукатура з'явиться у вас після декількох вправ, і ви цілком відчуєте задоволення від роботи з сучасним матеріалом.

До речі, окрім традиційної обробки стін по всій площі, декоративні штукатурки можна використовувати для створення орнаментів, малюнків і цілих художніх панно. Причому не тільки плоских, але і об'ємних — багатошарових, що дозволяє додати будинку або квартирі незвичайний колорит. І, треба помітити, таке оформлення — перевірений часом спосіб фрагментарного ремонту поверхонь.