Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
394 просмотров
П’ятниця, 3 Серпень 2018

11 причин вибрати ультрабілу фарбу TRIORA

Gavrilenko

Ваша мета – пофарбувати стелю або стіни білою фарбою. Здавалося, завдання простіше нікуди, але вибір фарби поставив вас у кут. Асортимент величезний і складно обрати, що для вас найоптимальніше. У нас є рішення: ультрабіла фарба TRIORA. Розповімо 11 причин, за які варто вибрати саме цю фарбу.Идеальный белый цвет

Причина № 1. Ідеальний білий колір

Взявши приклади нанесених різних білих фарб і порівнявши їх, ми побачимо, що кожен колір відрізняється один від одного, має певний відтінок. Для бездоганного білого у фарбі TRIORA застосовані ультрамарини, які візуально додають їй бажаний відтінок чистої білизни.

Крім того, ультрабіла фарба матова, вона погано відображає сусідні поверхні, а значить на чистоту кольору не впливатиме навколишнє оточення і предмети, які знаходяться поруч.

Причина № 2. Маскує нерівності

Не завжди виходить вирівняти стіни або стелю до стану дзеркала. І найкращий помічник у боротьбі з дрібними недоліками – матове покриття, яке візуально приховує їх.

Причина № 3. Поверхня «дихає»

Паропроникні фарби однозначно необхідні в інтер’єрі. З ними виходить комфортний здоровий клімат у приміщенні. У той час як фарба, яка створює герметичну плівку на поверхні, заважає проникненню повітря в плити, а вогкість, що затрималася всередині, може стати причиною цвілі і зіпсованого ремонту.

Причина № 4. Без алергенів

Сьогодні практично кожен 3-й мешканець країни страждає від алергічних реакцій. Важливо оточити себе безпечними предметами побуту, використовувати екологічні будматеріали. Саме до таких належить ультрабіла фарба TRIORA.

Причина № 5. Зручна в нанесенні, що не бризкає

Фарба має відмінну консистенцією, при нанесенні не розбризкується, зберігає в’язкість і прекрасно лягає на поверхню. При фарбуванні стель ця властивість безцінна – матеріал не бризкає на голову і не стікає по інструментах.

Причина № 6. Висока покривність

Такий малознайомий термін як покривність вказує, наскільки щільним шаром фарби лягають на поверхню. Ультрабіла фарба TRIORA вже з першого шару відмінно покриває поверхню. Але не забувайте: для ідеального покриття будь-який матеріал наносять двома шарами.

Причина № 7. Відмінна адгезія

Адгезія – це властивість матеріалу зчеплюватися з поверхнею. Чим вища адгезія, тим більше гарантія, що матеріал не буде обсипатися з поверхні. Фарба TRIORA щільно лягає і міцно пристає до чистих плит.

Причина № 8. Економна витрата

Ультрабіла витрачається вкрай економно – 1 літром можна пофарбувати до 8 м² поверхні. При обліку всіх рекомендацій по нанесенню і правильній підготовці поверхні фарба створює гарне якісне покриття з 2-х шарів.

Причина № 9. Швидко сохне

1-й шар фарби висихає максимум 2 години. Завдяки цьому будь-які фарбувальні роботи можна зробити буквально за 1 день, не чекаючи тривалого висихання матеріалу.

Причина № 10. Легко перефарбувати

Щоб згодом оновити колір і освіжити інтер’єр досить просто витерти пофарбовану поверхню і зверху нанести новий шар фарби. До того ж, на чисто білий фон відмінно ляже фарба будь-якого відтінку.

Причина № 11. Доступна вартість

Завершальною перевагою ультрабілої фарби TRIORA є її ціна. Літр фарби в магазині виробника коштує близько 70 гривень. З огляду на якість, екологічність і відмінний кінцевий результат, матеріал виправдовує свою вартість.

Тож, якщо ваша задача – пофарбувати білим кольором стелю або стіни, ультрабіла фарба TRIORA буде кращим її рішенням. Тепер ви знаєте, чому потрібно вибрати саме її.преимущество ультрабелой краски TRIORA

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader