Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 094 просмотров
Четвер, 5 Жовтень 2017

12 несподіваних схем кольорів у інтер’єрі

Gavrilenko

Дитячі малюнки, божевільні фарби, традиції минулого століття – все це може покласти початок створенню самого неординарного інтер’єру. Не вірите, що таке можливо? Дивіться сміливі кольорові експерименти, які зробили дизайнери в різних країнах.

Багато, але нічого зайвогоМного но ничего лишнего

Один із будинків Нової Зеландії нагадує арт-виставку майстрів різних стилів. У кожній кімнаті використовувався свій метод оздоблення інтер’єру, різні матеріали. В пріоритеті у власників будинку стояли яскраві кольори, позитивний настрій та гумор. Родзинка інтер’єру – іграшки, які імітують опудала тварин – сафарі.

Усім по кольоруВсем по цвету

У створенні інтер’єру дизайнер із Шотландії наділив кожну з кімнат своїм кольором. Синя вітальня, рожева кухня. Носієм кольору в кімнатах виступають стіни, все виконувалося без застосування плавних переходів. Полоток у кольоровому інтер’єрі білий, а підлога – світле дерево.

Яскраві фрагментиЯркие фрагменты

Дизайнер із Франції, який захоплюється колекціонуванням творів мистецтв, перетворив свою квартиру на виставковий зал. У вишуканому інтер’єрі він прикрасив кімнати яскравими зонами на стінах і цінними експонатами своєї особистої колекції.

Домашнє графітіДомашнее граффити

Цікавий проект російських дизайнерів – графіті в квартирі. Основну частину стіни оформили штукатуркою, імітуючи голі бетонні стіни. Малюнки графіті виконали як по всій стіні, так і в певних зонах. Стеля в інтер’єрі традиційно світла, підлоги викладені плиткою з геометричним візерунком.

Кольорові контрастиЦветные контрасты

Особливість оформлення будинку в Німеччині полягає в тому, що вся кімната виконується в дуже спокійних тонах, а акцентами служать барвисті деталі. Це яскраві картини, квіти у вазах, меблі, внутрішня частина полиць і стелажів. Такий інтер’єр хороший тим, що його легко змінити, якщо яскраві кольори раптом набриднуть і захочеться більш спокійних фарб.

Крізь кольорові деталіСквозь цветные детали

Оригінальний декор зробила родина дизайнерів з Іспанії. Вони спроектували для будинку перегородки із кольорового пластику. Різнокольорові, з прозорими деталями перестінки, а також полиці та стелажі прекрасно пропускають світло, створюють гарні відблиски від сонячних променів. Крім цього, дизайнери прикрасили будинок яскравими килимами та меблями.

Поп-арт в інтер’єріПоп-арт в интерьере

Дуже живе рішення кольорового оздоблення інтер’єру виконали в приватному будинку в Англії. У будинку кожна стіна пофарбована у свій колір, причому без плавних переходів. Але за рахунок білих стель, плінтусів, деталей на підлозі інтер’єр виглядає органічно.

Яскравий антикваріатБроский антиквариат

Так, саме деталі з минулого століття можуть стати яскравими акцентами в інтер’єрі. Наприклад, якщо змінити оббивку на старовинному стільці на матеріал більш насиченого кольору. Саме так вчинили дизайнери в Данії, в будинку колекціонерів. Незвичайні антикварні предмети меблів стали основною частиною і в той же час родзинкою інтер’єру.

Літній будинокЛетний дом

У Каліфорнії пара дизайнерів використовувала в основі інтер’єру для свого будинку 4 кольори, які асоціюються у них із відпочинком. Це помаранчевий, блакитний, білий і сірий. Плюс – дерево та камінь в деталях, великі рослини в горщиках на підлозі.

Непоєднуване поєднанняНесочетаемые сочетания

В історичному будинку Австралії власник застосував в оздобленні бірюзовий та червоний кольори. Їх поєднання досить рідко зустрічається і здається непридатним до будівель минулих століть. Проте, тим не менше, все разом виглядає дуже жваво і наповнює будинок позитивною енергетикою.

Мідь як декорМедь как декор

Ми звикли до мідної фурнітури на меблях, вазонів або фігурок, проте аж ніяк не очікували побачити мідь в робочій зоні на кухні. Такий неординарний хід виконали у приватному будинку в Швеції. Особливої оригінальності задумці додала підлога з шаховою плиткою і бордовим килимом.

Апельсиновий проміньАпельсиновый луч

Іноді навіть тонка лінія здатна здійснити вибух кольору. В Ірландії господиня будинку втілила свою давню мрію – на боковій частині сходів на світло-бузковому тлі жінка попросила виконати смугу помаранчевого кольору. У стриманому інтер’єрі будинку це виглядає дивно і незвично.

Як бачите, дизайнери довели – в інтер’єрі немає нічого неможливо чи нездійсненного. Сміливо запозичуйте ідеї з оригінального списку і застосовуйте в будинку неординарні поєднання кольорів.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader