Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
8 793 просмотров
П’ятниця, 9 Листопада 2018

15 масштабних трендів у кольорових рішеннях 2019

Anna

Ще багатогранніше, яскравіше та багатше. Дизайнерами представлена ​​палітра кольорів, яким пророкують успіх у 2019 році. З нею легко творити і безбоязно експериментувати. У цій палітрі 100% ховається ваш улюблений колір, який стане модним супутником на весь рік. Читайте про 15-ть барвистих кольорових трендів майбутнього року.

У чому особливість нової палітри?

Кольори, які фахівці називають трендом, зазвичай зібрані, виходячи із переваг самих же людей. Досить часто соціум зберігає настрої кілька років поспіль. Звідси і закономірність переходу деяких кольорів із року в рік із невеликою зміною відтінку. Отже, нова палітра:

 • Не «вириває» нас із трендів 2018 і дозволяє зберегти в інтер’єрі торішній колір, додавши нові відтінки.
 • У ній багато базових кольорів, які вже є у вашому будинку і на основі яких легко впроваджувати нове.
 • Усі кольори палітри можна поєднувати, робити вигідні композиції, орудуючи трендами. 

Ну а тепер до найцікавішого – 15-ти кольорів року в палітрі фарб TRIORA.

 1. Пильний ледь бузковий колір «Травневий ірис» стриманий і суворий, комфортний для чоловіків та жінок і буде доречний навіть в офісних приміщеннях.
 2. «Вечірній ставок» – це м’яка глибока зелень. Зелений необхідний нам в будинках для створення заспокійливої атмосфери. А за рахунок стриманого відтінку цього року він добре зайде навіть у маленькі приміщення.
 3. Димчастий блакитний «Вечірній інтим» начебто на кордоні двох кольорів – сірого та небесного, здається тонким, як повітря осіннього ранку. Неймовірно гарний в будь-якому приміщенні.
 4. Легкий жовтий колір «Пустельний бриз» – прекрасний вітамін позитиву. Жовтий практично не змінився з минулого року, набув більш насиченого тону з коричневими нотками.
 5. Незвичайний кремовий відтінок «Білий вітряк» не схожий на звичний пастельний беж. Це досконалий колір між бежевим і сірим, який однаково вигідно виглядає у комбінації з теплими та холодними кольорами. Впевнені, він довго буде трендовим.
 6. М’який терракот у кольорі «Камінь Седона» прекрасний для осені та тих, хто закоханий в цю пору року. Доречний у класичному і сучасному дизайні, у поєднанні із деревом, металом, багатим фактурою текстилем.
 7. Справжній електрик лайм «Шартрьоз» – для шанувальників соковитих фарб. Відмінний колір для інтер’єрних акцентів, освіжає тіньову сторону будинку.
 8. У цьому нюдовом кольорі «Блідий рожево-ліловий» рожевий відтінок ледь помітний. Він дуже затишний і шляхетний, ідеальний для поєднання з жовтими металами. Найкраще виглядає у житлових приміщеннях.
 9. Кольори дорогоцінних каменів – смарагд, сапфір, аквамарин. Їх об’єднали в одну палітру і радять використовувати саме в такій комбінації. Зелений і синьо-блакитні відтінки добре поєднуються і дозволяють використовувати один одного як акценти. Таких тонів дуже багато в палітрі TRIORA – є із чого обирати.
 10. Колір зрізу дерева в тоні «Китайська кропива» – кращий вибір при створенні модних еко-інтер’єрів. Втім, він відноситься до тих самих базових, на яких успішно вибудовується будь-який стиль.
 11. Практично білий. Не сліпучий білосніжний, а колір із характером. У нас є стаття, присвячена кращим відтінкам білої палітри TRIORA. Читайте, і ви знайдете свій персональний білий у великій палітрі фарб TRIORA.
 12. Колір водоймищ у блакитному відтінку «Спокійний океан» дизайнери виділяють як один із найсильніших кольорів року і радять використовувати його для родзинок інтер’єру. Тон змінюється залежноі від сусідніх відтінків, тож він легко адаптується до будь-яких настроїв.
 13. Ягідний «Червоний котильйон» впевнено залишається у списку топових кольорів. Може, варто його спробувати? Внесіть червоні нотки у модні геометричні візерунки на стінах.
 14. Сірий колір заслужено називають основою для найрізніших інтер’єрних палітр. Сперечатися нема про що – він кращий у поєднаннях із іншими кольорами, підходить будь-якому приміщенню і вигідно виглядає на різних поверхнях. Із палітри TRIORA ми виділили сірий «Флюгер».
 15. Головний колір 2018 року – ультрафіолет у новий рік переходить у легшому варіанті. Він пом’якшав, став ніжніше і вже готовий створювати в будинку не яскравий кураж, а затишну атмосферу. Його передає відтінок «Правляча монархія».

Усі майбутні кольорові тренди року об’єднані загальним настроєм – вони не агресивні, мають злегка припилений, комфортний для очей відтінок. Кожен із кольорів добре вписується у житлові приміщення, вигідно виглядає в деталях, на стінах і стелях. Збережіть палітру 2019 року. Вона точно надихне вас на оновлення.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader