Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 935 просмотров
Четвер, 17 Серпень 2017

50 відтінків сірого або синього: тенденції другої декади 2017

Gavrilenko

Інтер’єрна мода кожен сезон підкидає нам нові кольори. Фаворити другої декади 2017 року – сірий та синій. Кожен із них багатий різноманітністю відтінків, створює інтер’єр «з характером», відкриває можливості цікавих поєднань та творчості в оформленні. Якому ж із них віддати перевагу? Вирішимо питання разом.

Кольорова конкуренція

Сірий та синій кольори почали завойовувати інтер’єри практично одночасно. Починаючи з 2016 року ці кольори найчастіше використовують в дизайні будинків. У нинішньому ж році вони розкрилися ще краще, заграли у нових рішеннях. Дизайн інтер’єрів створюють, використовуючи різні відтінки цих кольорів – від легких ледве помітних до найтемніших, близьких до чорного. Вивчимо, як вигідно оформити інтер’єр в модних кольорах.

Синій без кордонів

За версією дизайнерських інтернет-видань, синій в 2017 році був визнаний одним з найбільш затребуваних кольорів серед користувачів. Найпопулярніші – глибокі насичені відтінки синього, матова текстура.

У тренді:

  • Комбінація холодних і теплих відтінків кольорів в інтер’єрі.
  • Поєднання синього із бежевим, білим, зеленим, червоним, коричневим.
  • Модні деталі оранжевого, жовтого кольору.
  • Комбінація з матовими металевими деталями, темним деревом.

Вишуканий сірий

Сірий універсальний, поєднується абсолютно з усіма кольорами. Використовуючи сірий як основний колір, з часом можна легко міняти інтер’єр, не перефарбовуючи стіни. Актуальні всі відтінки – від запорошеного білого до мокрого асфальту.

У тренді:

  • Поєднання нейтральних сірих тонів в оформленні стін.
  • Поєднання з бежевим, горіховим, кольором охри.
  • Плетені, вовняні, плюшеві деталі.
  • Комбінація з жовтими металами, світлим деревом.

І наостанок найцікавіше. У топі популярних кольорів – сіро-синій джинс. Ще його називають «ніагара» через схожість з кольором води. Цей колір заспокоює і розслабляє, підходить для кімнат будь-якого призначення. Він відмінно комбінується із будь-яким відтінком у палітрі як сірого, так і синього. Тож, якщо не можете обрати з двох кольорів, «помиріть» їх, створивши інтер’єр з використанням обох. Обов’язково додайте інші, яскраві та теплі кольори – вони несуть у будинок затишок і почуття захищеності.

Із огляду на те, що сірий і синій вже другий рік не сходять з позиції популярних кольорів, а тільки розкриваються в нових відтінках, їх можна сміливо обирати для оформлення будинку. Кольори не тільки довго протримають в тренді, а також стануть вдалою базою для створення нових інтер’єрів.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader