Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 941 просмотров
Четвер, 22 Листопада 2018

7 дизайн-рішень, які застаріли

Anna

Стоп! Досить! Залиште в році, що минає, обридлі інтер’єрні рішення. Настає час змін. Проінспектуйте будинок і приберіть геть усе застаріле. І перші на вихід – 7 дизайн-рішень, що зжили себе.

1. Застаріла симетрія

Картини одного розміру чітко над бильцями дивана і рівна відстань між кріслами – завдання з минулого. Сьогодні хаотично розташовують картини на стіні і ставлять меблі так, як вам зручно. А щоб це виглядало гармонійно, досить витримати симетричність в портьєрах і рівномірно «завантажити» простір. Погодьтеся, асиметрія – це практичне нововведення року.

2. Бляклі малюнки

Не соромтеся дизайнерських ідей! Якщо хочете візерунок, беріть такий, щоб був помітний і грав центральну роль в кімнаті. Ледве помітні малюнки в інтер’єрі просто не мають сенсу. Використовуйте контрастні орнаменти й кольори, що виділяються на загальному тлі. А для любителів спокійних приміщень підійде монохромність і незвичайна фактура поверхні.

3. Однотонні килими

Це у продовження попереднього антитренду. Килими не просто повернулися в моду інтер’єру, а увірвалися з яскравими фарбами, незвичайними формами та об’ємами. Сьогодні можна купити в кімнату килим-диван і замінити практично всі м’які меблі в будинку. Так що про одноколірні підлогові покриття не варто й думати.

4. Важкі м’які меблі

Меблеву асиметрію, про яку ми говорили вище, найкраще доповнити більш легкими формами. Масивні гарнітури сьогодні недоречні навіть у великих залах ресторанів. Перевагу віддають легким і компактним меблям на ніжках, з невисокими спинками і мінімальними розмірами. Лаконічність компенсується незвичайними формами, тканинами й кольорами. Ці меблі добре виглядають у невеликих кімнатах квартир, звільняють місце і роблять простір вільніше.

5. Меблеві гарнітури

У цьому році дизайнери рішуче закликають нас брати меблі різних форм, кольорів і навіть стилів, відмовившись від однакових крісел і стільців. Це відмінна можливість задовольнити всі смаки домашніх, зібравши комплект, де кожен знайде для себе ідеальну і улюблену модель.

6. Шафи купе

Звичайно, правильно зібрана шафа-купе на 100% практична. Цього ніхто не заперечує. Їх пропонують замінити ще більш зручними шафами полегшеної конструкції і дизайну, з масою зручних полиць і штанг і мінімалістичним декором. Фотодрук на дзеркалах, кольорові вставки і громіздкі конструкції – минула мода.

7. Одноколірний метал

Не обов’язково тільки золото або зістарені метали. Припустимі навіть поєднання біло-жовтих деталей. Важливо: щоб метали мали схожий тон або однакову фактуру.

Ну як вам новоявлені ідеї? Готуючи будинок до новорічних свят, спробуйте використати хоча б одну із цих пропозицій і замінити застарілий елемент його новим аналогом. Невеличка зміна урізноманітнює обстановку і подарує нові враження.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader