Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
198 просмотров
П’ятниця, 10 Серпень 2018

7 причин, чому дерево необхідно вам у будинку

Анастасия

Дерево в інтер’єрі – це дороге вкладення чи необхідність? Чи потрібно використовувати натуральну деревину, коли магазини пропонують масу аналогів? Чому один із перших будівельних матеріалів в історії людства залишається в тренді сотні років? Шукаємо відповіді разом.Дерево в интерьере

Вигоди дерева

Із дерева можна зробити все – від корабля чи будинка до простого обіднього посуду. Універсальність та нешкідливість надовго закріпили деревину у топі будівельно-ремонтних матеріалів. А подивившись на переваги дерева з урахуванням потреб сучасної людини, його наявність у будинку стає необхідністю.

  1. Екологічно чистий матеріал. На відміну від дешевих штучних плит, дерево не завдає шкоди навколишньому простору. Рекомендовано в будинках алергіків і з маленькими дітьми.
  2. Дерево легко оновлювати. Коли поверхні зносилися і втратили красу, можна зняти верхній шар деревини і отримати практично новий виріб.безопасный материал - дерево
  3. Довго служить. Еко матеріали при правильній обробці служать десятиліттями. Головне – берегти від вогкості та жучків. Наприклад, лазур для дерева TRIORA надасть поверхні легкий відтінок, збереже природний візерунок, а також захистить від зовнішніх факторів. Якщо ж ви хочете залишити природний колір дерева, просто розкрийте матеріал безбарвним лаком, який також створить міцне захисне покриття.
  4. Зберігає тепло. За рахунок структури, деревина добре вбирає в себе тепло і віддає його. Хороший варіант утеплити холодну стіну – обшити дерев’яними панелями. Натуральні інтер’єри навіть візуально виглядають тепліше і комфортніше. Додайте звукоізоляцію – і плюс очевидний.кухня из дерева
  5. Поглинає шкідливі випари. Дерево прекрасно працює фільтром повітря в приміщенні. Воно вбирає все, що виробляється іншими будматеріалами, робить повітря здоровішим.
  6. Позитивно впливає на психічне і фізичне здоров’я людини. Недарма існує народна наука, що вивчає силу природи. Перевірено: екологічні інтер’єри добре впливають на людей. Дерево допомагає людині позбутися негативної енергії, легше впоратися зі стресом і швидше перемогти простудні захворювання.
  7. Переробка матеріалу та безвідходне виробництво. Дерево у будь-якому стані можна переробити. Це може бути перероблена і заново зібрана тумба, а може як мінімум матеріал для уроків різьблення по дереву або просто топки.Изделия из дерева

Ну і, нарешті, по дереву можна по-старому постукати на вдачу, що нікому не завадить. Сьогодні на дерево дивляться не просто як на сировину, а як на своєрідний організм, який наповнює будинок корисної енергетикою. Використовуйте дари природи раціонально, застосовуючи собі на благо їхні головні переваги та насолоджуючись красою, яку можна створити тільки з натуральних матеріалів.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader