Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 205 просмотров
П’ятниця, 8 Грудня 2017

8 міфів про непрактичні інтер’єри

Gavrilenko

Радянські інтер’єри так довго виховували у нас поняття практичності обстановки, що роблячи ремонт зараз, ми мимоволі повторюємо те, до чого звикли із дитинства. Давайте розвіємо найпоширеніші міфи про непрактичні інтер’єри та навчимося створювати нову обстановку.

Узкие подоконникиМіф 1. Вузькі підвіконня

Ви замислювалися колись над тим, чому наші підвіконня вузькі? За великим рахунком, ширина підвіконня абсолютно не впливає на простір кімнати. Але якщо від вузького підвіконня ніякої користі, то широке можна перетворити на стильний стіл для чаювань, робочу зону або ж просто красивий квітник. Краще замовляйте підвіконня із дерева – так буде затишно та дійсно зручно.

Міф 2. Обов’язково однакові диван та крісла.

У чому практичність однакових меблів? Якщо подумати, то лишень у простоті вибору. Купив готовий гарнітур – і все. Набагато цікавіше виглядають меблі, схожі за стилем, але різних кольорів чи з відмінними деталями. Саме такий комплект буде практичним: він більш різносторонній, до нього простіше підбирати додаткові елементи в інтер’єрі. І потім, якщо раптом зіпсується один елемент меблів, його можна замінити. Тоді як у цілісному гарнітурі складно знайти аналогічну модель.

Міф 3. Однаковий комплект для спалень.

Ліжко, дві тумби, гардероб. Безперечно, таке наповнення у спальнях корисне, але хіба ж буде гірше, якщо ви заміните нудні тумби кількома навісними полицями? Або замість шафи-купе облаштуєте під ліжком вбудовану шафу. І місця не займає, і речі у порядку.

Встроенная мебель для экономии пространстваМіф 4. Вбудовані меблі для економії простору.

Так, вбудовані меблі зручні. Але й у них є свої недоліки. Монолітна меблева стіна не дозволяє жодних переміщень у просторі. До того ж, вона не така вже й компактна як здається. Оберіть замість неї модульну систему. Завдяки модулям можна зібрати будь-який вподобаний набір шафок. А ще їх легко переміщувати по кімнаті, змінюючи інтер’єр. Модуль – це практично.

Міф 5. У кухні – тільки кахлі.

На думку багатьох кахель – єдине покриття для підлоги, яке легко мити на кухні. Але, погодьтеся, набагато затишніше виглядатиме приміщення із лінолеумом чи ламінатом. Можна викласти кахлем тільки доріжку вздовж робочого столу, де найбільше забруднень. Центр кухні покрийте іншими матеріалами. Це буде і практично, і красиво, і затишно.

Міф 6. Чим складніше кухонні меблі, тим вони функціональніші.

Ні. Не обов’язково меблі повинні заповнювати увесь простір кухні. Зараз господині користуються безліччю електроприладів, яким вистачить настінної полиці та розетки. Навіщо захаращувати простір? Використовуйте у кухні просторі тумби та навісні чи висувні полиці для техніки. Обов’язково виділіть місце для комфортної обідньої зони.

Міф 7. Єдина велика люстра.

Ніби як усе зрозуміло: увімкнув – і світла достатньо. Але насправді, якщо джерело світла знаходиться в одному місці, то й висвітлює воно достатньо тільки центр кімнати, скільки б лампочок у ньому не було. Набагато краще – кілька додаткових світильників у приміщенні. Оберіть настінні світильники. Ви зможете включати їх у тій частині кімнати, де зараз перебуваєте. І електроенергії так витратчатиметься менше, аніж із великою люстрою.

Телевизор – в центреМіф 8. Телевізор – у центрі.

Безумовно, коли блакитний екран був доступний лише одиницям, такий інтер’єр мав сенс. Зараз центром кімнати може бути обідній стіл, столик, де грають у настільні ігри або ж навіть просто оригінальне крісло для читання. Домашній кінотеатр доречніше буде виглядати у затишному куточку, не займаючи основну частину приміщення та залишивши місце для організації інших зон.

Не все так непрактично, як здається на перший погляд. Іноді навіть несподівані перестановки та прийоми в інтер’єрі здатні створити практичну та незвичайну обставину.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader