Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 225 просмотров
Четвер, 22 Березня 2018

9 міфів у дизайні, про які варто забути негайно

Gavrilenko

Чому деякі розцінюють оригінальні рішення в оформленні як помилки у дизайні інтер’єрів? Уся справа в усталених правилах. Навколо інтер’єрів склалися певні міфи, яких чомусь усі чітко дотримуються. Дизайнери правила обійшли і у своїх роботах ці міфи успішно розвіяли. Цікаво? Тоді читайте.

Міф 1. Темні кольори – не для житлових кімнат

Темные цвета – не для жилых комнат Темные цвета комнатНавіть маленька кімната може вигідно виглядати у темній палітрі. Головне – забезпечити хороше освітлення, додати кілька дзеркальних поверхонь. Якісне світло витягне будь-який колір. Плюс – не забувайте і про світлі контрасти.

Міф 2. Білий колір – лікарняний

Белый цвет – больничный Белый цвет

Не варто бути таким категоричним. Якщо використовувати оригінальні фактури і відтіняти колір темними контрастними елементами, білий буде чудово виглядати у житловому приміщенні. Згадайте скандинавський стиль. Красиво та свіжо, чи не так? Використовуйте цікаві відтінки білого – і він виглядатиме дуже затишно.

Міф 3. Плитка тільки там, де є вода

Плитка только там, где есть вода Плитка в интерьере

Так-так, ми всі вважаємо, що плитка у ванній і кухні – це ідеально для оздоблення стін. А чому б не використати її і в інших кімнатах? Холодно? Незатишно? У жодному разі! Правильно підібраний колір і малюнок плитки зроблять дизайн інтер’єру затишним та оригінальним. До того ж, завжди можна обрати плитку із рельєфною матовою текстурою. Візуально вона виглядає тепліше за глянець.

Міф 4. Робимо дитячу яскравою

Делаем детскую яркой Яркая детская

Стоп. Чи не занадто багато яскравих кольорів для дитини? Психологи стверджують, що діти дуже сприйнятливі до кольорів. Краще не турбувати малюків райдужними поєднаннями у великих обсягах. Використовуйте легкі відтінки. Вони не будуть відволікати і розбурхувати дитину. А яскравих кольорів дитячій обов’язково додадуть іграшки.

Міф 5. Однакові меблі

Одинаковая мебель Одинаковая мебель 1

Вважається, що у комплекті стола та стільців усі меблі мають бути виключно одного кольору й моделі. Безумовно, це класика. Але пам’ятати про неї обов’язково не всім. Зараз дизайнери активно практикують стільці різних моделей або різних кольорів. Виглядає ефектно та дуже органічно.

Міф 6. Все має поєднуватися

Все должно сочетаться сочетание

Обрати єдиний колір, форму та стиль. На ділі це занадто консервативно та нецікаво. Такий інтер’єр нічим не виділяється, не запам’ятовується. Якщо ви хочете дійсно щось своє та незвичне, застосуйте в обстановці якийсь один акцент, який буде разюче виділятися на загальному тлі. Наприклад, яскраве крісло у світлій кімнаті.

Міф 7. Картини – тільки на стінах

Картины – только на стенахКартины на стенах

Залиште це переконання в минулому. Уже навіть у галереях картини розставляють просто на підлозі. Тож, ставте картину туди, де вам подобається і хочеться. Незвичайні рішення у декорі роблять інтер’єр індивідуальним.

Міф 8. Тільки один принт

Только один принт принт

Це табу у дизайні вже застаріло. Сьогодні можна успішно використовувати в одному приміщенні смужки та горох, квіти та клітинку. Важливо не пістрявити, а робити оригінальні композиції. Якщо боїтеся промахнутися, застосовуйте різні принти у невеличких деталях.

Міф 9. Ніяких люстр у ванній!

Никаких люстр в ванной! люстра в ванной Никаких люстр в ванной1

А чому б і ні? Точкові світильники та поодинокі плафони так само потрапляють під вплив вологи, як і люстра. А красивий світильник змусить подивитися на ванну кімнату зовсім інакше, зробивши її справжнім місцем відпочинку та релаксації.

Геть міфи! Живіть оригінально і творіть без обмежень. Досвід дизайнерів підтверджує – із натхненням можна все.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader