Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 370 просмотров
Вівторок, 23 Січня 2018

9 помилок в декорі, які допускають навіть дизайнери

Gavrilenko

Бездоганний дизайн – складна формула смаку, почуття стилю та знань моди. І найголовніше тут – утримати гармонійний баланс та уникнути необдуманих помилок. Подивіться найпоширеніші помилки, які роблять навіть дизайнери інтер’єрів та уникайте їх у своїх будинках.

Справа у кольорі

Дело в цветеКолір – це провідний елемент, який не тільки закладає основу інтер’єру, але й додає йому емоцій, атмосферності. Як помиляються із кольорами?

  1. Використовують невиразні кольори. Чим колір красивіше, повніше, тим багатше виглядає інтер’єр. Це не означає, що потрібно фарбувати стіни лише яскравими кольорами. Навіть пастельний блакитний може зробити «інтер’єр», якщо вдало підібрано відтінок.
  2. Дисгармонія кольору. У кожного із кольорів є партнери, із якими він найкраще поєднується. Плануючи інтер’єр, за основний колір варто брати колір стін, а до нього вже підбирати усі інші з палітри тих кольорів, що поєднуються.
  3. Все в одному кольорі. Не треба прагнути дотримуватися однакових кольорів у всьому. Надмірна кількість повторень зробить інтер’єр нудним. Буде достатньо дотримуватися одного стилю, повторити візерунки у текстилі, а колір – у його різних відтінках.

Меблі та декоративні деталі

Мебель и декоративные деталиУ меблюванні та акцентних елементах виявляється особистість власників житла. Важливо слухати свої побажання, але не перестаратися у пошуку ексклюзиву. В обставинах краще уникнути таких помилок:

  1. Меблі по периметру. Іноді навіть дизайнери не зважуються обійти це правило. Хоча якраз саме меблі й дозволяють нам змінювати дім без втрат. Чому б не розставити меблі, залишивши проходи та створивши цікаві куточки? Оптимальна відстань між меблями має бути не менше 1 метра. Усе інше – на ваш розсуд.
  2. Перебір із акцентами. Родзинка інтер’єру має бути виразною,такою, що запам’ятовується, єдиною у своєму роді. Якщо зібрати у кімнаті безліч оригінальних деталей, це буде вже магазин предметів інтер’єру. Стриманість – головний козир.
  3. Дорого-багато. Іноді у кімнаті можуть бути дуже дорогі речі та речі відверто дешеві. Такий контраст помітний і навіть натякає на несмак та кітч. Намагайтеся обрати для будинку предмети із однієї цінової категорії. Цікаві речі завжди можна підібрати за будь-якою ціною.

Вікна й освітлення

Окна и освещениеПогане світло та його невиразні джерела тільки зіпсують інтер’єр. Досвідчені дизайнери знають: чим більше світла, тим вигідніше й затишніше виглядає будинок. Не повторюйте такого:

  1. Низькі карнизи. Вони занижують вікна та візуально зменшують й без того невисокі стелі. Таке підійде хіба що у будинках із дуже високими стелями. У всіх інших випадках оптимальний варіант – стельові карнизи.
  2. Погане освітлення. Слабке блякле світло здешевлює будь-який інтер’єр. Якщо ви прагнете надати обстановці таємничої інтимності, подбайте про декілька джерел світла у різних частинах кімнати. Освітлення може бути слабким, але має проникати в усі кути кімнати.
  3. У продовження теми світла – не економте на світильниках. Із огляду на те, що у моді однотонні рівні стелі, то люстра – це вінець інтер’єру. Вона має бути не безлицим приладом, а прекрасним доповненням усього інтер’єру.

Дійте у декорі просто. Не варто прагнути чогось особливого. Краще зі смаком підбирати красиві елементи, вигідно подавати переваги житла та приховувати недоліки. Кращий ремонт – безпомилковий ремонт.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader