Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 583 просмотров
Вівторок, 21 Серпня 2018

Чек лист товарів для фарбування стін

TRIORA

А правду кажуть, що пофарбувати стіну складніше, ніж поклеїти шпалери? У жодному разі! З правильно підібраними матеріалами фарбування стін – саме задоволення. Представляємо вам чек лист товарів TRIORA для робіт по фарбуванню стін, із яким ви отримаєте гарантовано якісний результат.

Які товари купити для фарбування стін?

грунтовки TRIORAҐрунтовка TRIORA

Характеристики: усі ґрунтовки TRIORA об’єднує поліпшення адгезії (зчеплення) матеріалів, ліквідація пилу на поверхні, зміцнення верхнього шару стіни і захист її від крошения.

У лінійку ґрунтовок TRIORA входять матеріали, кожен із яких окрім загальних функцій має і конкретне призначення:

Навіщо ґрунтувати? Ґрунтовки прибирають пил з поверхні, забезпечують адгезію, завдяки чому матеріали не розшаровуються. На проґрунтованій поверхні фарбування стін, так само як і первинна шпаклівка відбувається легше, а матеріал витрачається економніше.

фасадная шпаклевка TRIORAШпаклівка фасадна TRIORA

Характеристики: наноситься шаром до 5 мм, створює захист стін від вогкості і вологи, зменшує поглинання стін.

Навіщо шпаклювати? Щоб вирівняти на стіні нерівності, подряпини, приховати пори і незначні недоліки глибиною до 5 мм. Стіна отримує додатковий захисний шар, а також базове покриття для подальших робіт.

финишная шпаклевка TRIORAШпаклівка фінішна TRIORA

Характеристики: наноситься шаром до 1 мм, створює міцне біле покриття.

Навіщо додатковий шар шпаклівки? Служить фінальним шаром у вирівнюванні стін, дозволяє приховати мікропори і подряпини після першого шару шпаклівки. Створює біле покриття на стіні, служить оптимальним фоном для нанесення фарби і максимально передає колір заколерованого матеріалу, покриття виходить гладеньким і рівномірним.

Це перші три матеріали, які потрібно використовувати, щоб створити базове покриття на стіні. Тепер поговоримо, як пофарбувати стіни, щоб покриття служило багато років.

В асортименті фарб TRIORA різні матеріали, кожен із яких призначений для робіт у певних умовах. Із загальних відмінних рис фарб – нешкідливий склад, можливість розведення водою, висока покривність і швидкий час висихання. Як вибрати фарбу для стін? Враховуйте особливості експлуатації приміщення і ваші вимоги до покриття.

полуматовая краска TRIORAНапівматова фарба

Характеристики: висока стійкість до стирання, вологи, зовнішніх впливів. Підлягає частому миттю. Створює покриття з помітним блиском, підкреслює структуру поверхні.

Навіщо? Підійде для приміщень типу кухні, ванної, коридору, веранди або підвалу, довго тримається на стінах, зберігає привабливість поверхні. Фарби з блиском покращують освітлення, відбивають світло.

шелковисто-матовая краска ТриораШовковисто-матова фарба

Характеристики: висока стійкість до стирання, зовнішніх впливів. Підлягає миттю. Створює покриття з легким блиском, підкреслює структуру поверхні, рекомендована для фарбування шпалер.

Навіщо? Оптимальна для житлових приміщень, покриття не боїться бруду, зберігає колір і блиск.

матовая краска ТриораГлибокоматова фарба

Характеристики: стійка до зовнішніх впливів, створює матове покриття. Миється, якщо потрібно.

Навіщо? За рахунок матового покриття можна приховати дрібні нерівності на стінах, насиченіше передати колір колоранта.

 

Ще одна важлива покупка – інструмент для фарбування стін. Тут однозначно краще використовувати валики – ними можна рівномірніше наносити фарбу, швидше охопити великі площі поверхні. Пензлик краще підійде для фарбування маленьких деталей, кутів.

Який взяти валик для якісного фарбування? Звертайте увагу на довжину ворсу. Якщо поверхня стін рівна, підійде валик з коротким ворсом. Для стін з рельєфом краще брати валик із довгим ворсом.

Використовуйте чек-лист, підбирайте матеріали за потребами приміщень і обов’язково виконуйте підготовчі роботи. Фарбувати стіни – творча робота, яка напевно подарує вам задоволення.

 

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader