Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
330 просмотров
Середа, 11 Липень 2018

Червоний і фіолетовий в інтер’єрі: яскраві та незвичайні ідеї

Gavrilenko

Сучасний дизайн інтер’єру сповнений яскравих і сміливих кольорів. Ультрафіолетовий – колір нинішнього року, а соковиті відтінки червоного котрий сезон у списку трендових кольорів. Чому вони такі популярні? Як правильно працювати із цими кольорами? Як поєднувати незвичайні кольори у приміщенні? Розповімо і покажемо у нашій статті.

Як використовувати кольори в інтер’єрі?

Червоний в інтер’єрі у дизайнерів вважається ідеальним для створення акцентів. Це потужний колір, який активізує і навіть збуджує свідомість. Застосовувати його потрібно, збалансувавши спокійними тонами.

Фіолетовий – похідний від червоного. Вважається кольором творчих людей і сприяє інтелектуальній роботі. Фіолетовий в інтер’єрі застосовують у розумних дозах, залишаючи в будинку спокійні зони для відпочинку очей.

Чи не ризиковано поєднувати ці кольори?

Ні! Обдуманий підхід дає оригінальний результат. Давайте згадаємо правило поєднання: краще комбінувати кольори, які мають споріднене походження. Червоний і фіолетовий – саме те, що треба.

Дивіться, як використовують червоний в інтер’єрі на фото і спробуйте повторити це у власній квартирі.

красный в интерьере Красный и фиолетовый

Для гармонійного застосування цих двох кольорів у дизайні обов’язково враховуйте три важливих правила.

  1. Якісне освітлення. Яскраве світло передає кольори чистими і насиченими. До того ж, ці відтінки візуально зменшують приміщення, а освітлення рятує ситуацію.
  2. Додайте нейтральний тон. Комбінація яскравих кольорів створює в будинку бурхливу атмосферу. Внести у неї здоровий баланс допоможе білий або сірий колір. Вони обидва добре поєднуються з червоним і фіолетовим.
  3. Мінімум деталей. Якщо, звичайно, ви не прагнете повторити індійський інтер’єр. Як правило, коли у дизайні кімнати основна ставка робиться на колір, наповнення меблями та деталями зводять до мінімального. Це позбавить від строкатості та несмаку.

Як і де застосувати фіолетовий колір в інтер’єрі? Фото підкаже вам.

фиолетовый цвет в интерьере интерьерные краски TRIORA

Не відмовляйте собі у задоволенні спробувати в будинку нові яскраві відтінки. Якщо колір із часом втомить, інтер’єрні фарби TRIORA з високою покривністю допоможуть вам зафарбувати будь-який обридлий відтінок.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader