Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 290 просмотров
Середа, 28 Листопада 2018

Чи обов’язково використовувати гідроізоляційну ґрунтовку при ремонті у ванній?

Anna

Гідроізоляція – справжній маст хев ванних кімнат. Навіть простий косметичний ремонт повинен включати в себе захист поверхонь від води. Від якості захисту залежить, як довго служить декоративне покриття, а приміщення зберігає охайний вигляд. Давайте підемо в глибини створення гідроізоляції і поговоримо про переваги використання ґрунтовки. 

Три аргументи на користь гідроізоляції

Так навіщо ж потрібна гідроізоляція в ванній кімнаті?

  1. Пам’ятаєте приказку «вода камінь точить»? Вона на 100% підходить до нашої теми. Постійний і тривалий вплив води на будівельні матеріали призводить до їх швидкого зносу, тягне за собою часті ремонти і відчутні витрати. Використовуючи матеріали з гідроізоляцією, стійкі до впливу води, ми надовго забезпечуємо ванній кімнаті гідний вигляд.
  2. У старих будинках і навіть у новобудовах умови витяжки та опалення не завжди забезпечують необхідний температурний режим приміщення. Після банних процедур приміщення може просихати і провітрюватися близько 30 хвилин. А цього часу достатньо, щоб вогкість проникла в стіни і створила ризик виникнення цвілі. Глибокий захист стін знизить ці ризики.
  3. Якісна гідроізоляція підлоги у ванній кімнаті виключає протікання води до сусідів. У чому небезпека? Навіть незначні патьоки води просочуються крізь плити між поверхами. А ось якщо ви зробите якісну ізоляцію підлоги, можна безбоязно влаштовувати навіть водні битви з дітьми.

Як створити якісну гідроізоляцію?

Все просто – для ремонту у ванній кімнаті підбирайте матеріали з високим рівнем вологостійкості. Буде оптимально поєднувати:

Чому потрібно почати саме з ґрунтовки?

Цей матеріал ефективно готує мінеральні поверхні до ремонтних робіт. Гідроізоляційна ґрунтовка TRIORA глибоко проникає в плиту і створює міцну невидиму плівку на поверхні. Це перший шар захисту, завдяки якому волога не проникає в плиту, а всі наступні матеріали міцно зчіплюються з нею.

Ґрунтувати стіни у ванних радять, навіть якщо ви плануєте згодом класти кахель. Так чи інакше, є ризик проникнення вологи під плиту. Це створює ризик підриву верхніх шарів матеріалу: фарба починає лущитися, плитка може відпадати. Гарна базова гідроізоляція – гарант довговічності декоративного покриття.

Гідроізоляційній ґрунтовці – однозначно бути. Плануючи закупівлю матеріалів для ремонту у ванній кімнаті, внесіть її в список під номером 1.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader