Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 678 просмотров
П’ятниця, 4 Серпня 2017

Що таке кастомізація і чи потрібна вона в інтер’єрі?

TRIORA

Іноземний термін «кастомізація» може застосовуватися практично до будь-якого товару – автомобілів, меблів, предметів одягу. Кастомізація – це перетворення товару масового виробництва на щось індивідуальне і унікальне, його адаптація до потреб і бажань людини. Як проявляється кастомізація в сучасних інтер’єрах і чи потрібна вона там взагалі? Проаналізуймо це разом.

Ваша особиста досконалість

КастомизацияКастомізація дає людині певну свободу, можливість зробити у щось власний внесок. Від індивідуального замовлення кастомізація відрізняється тим, що вона передбачає зміни деяких даних товару, але не глобальне його перевтілення. Часто саме так і буває, коли нас в цілому в предметі все влаштовує, але хотілося б зробити невеличику корекцію для досягнення досконалості.

Як можна виконати кастомізацію? Існує кілька шляхів.

  • Виробник передбачає можливість внесення модифікацій у товар (чи послугу) за бажанням покупця. Це обговорюється при замовленні і виконується самим же виробником.
  • Виробник пропонує покупцям різні варіанти робіт щодо змін товару, але при цьому не передбачає інших змін.
  • З наявним товаром людина звертається до дизайнера або майстра для того, щоб внести бажані зміни.
  • Покупець власноруч під свою ж відповідальність вносить бажані зміни в товар.

Як використовується кастомізація в інтер’єрах?

кастомизация в интерьерахНаприклад, ви мешкаєте у типовому багатоповерховому будинку і хочете у квартирі поєднати кухню з вітальнею. У проектної служби для вас є варіант перепланування, який вони вже раніше виконували в аналогічній квартирі. І вам все подобається в ньому, але ще хотілося б за рахунок лоджії продовжити кімнату. Згідно із вашими побажаннями до наявного проекту дизайнери вносять зміни.

Чи варто вдаватися до кастомізації в інтер’єрі? Якщо ви відчуваєте у цьому необхідність та мрієте про оригінальний дизайн інтер’єру, звичайно ж, варто. Особливо коли це стосується меблів. Дуже часто від купівлі актуальної моделі стримує невідповідний колір. Багато меблевих фабрик йдуть назустріч і за додаткову оплату виконують меблі у потрібному вам кольорі. В кінцевому ж рахунку, це виходить дешевше, ніж окреме проектування та виготовлення тієї ж шафи чи дивану. Незамінна кастомізація і тоді, коли інтер’єр вже трохи набрид. Зміна люстри, килима чи перефарбування столу – вже цікава обновка.

Виходить, що кастомізація – це свого роду бюджетний варіант оновлення інтер’єру та створення ексклюзивності, який при творчому підході не поступається коштовним дизайнерським рішенням.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader