Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 891 просмотров
Середа, 29 Листопад 2017

Що чекає інтер’єр у 2018 році: новини, тренди, особливості

Gavrilenko

Новий рік – нова мода в дизайні інтер’єрів. Що несе нам рік жовтого собаки, чи змінить він улюблені кольори та стилі, та яких новинок із Європи очікують дизайнери? Відповіді читайте далі.

Вся справа у кольорі

Все дело в цветеСаме кольори диктують настрій та задають тон інтер’єру. І якщо у минулому році були популярні свіжі світлі кольори, то у 2018-му інтер’єрний світ стане яскравішим та більш насиченим. Дизайнери запевняють, що люди втомилися від спокійної пастельної одноманітності, прагнуть нових вражень та емоцій. Лідерами кольорів нового року стали:

 • Синій. Яскраві відтінки, колір індиго, морський синьо-зелений, сіро-синій та темний, чорнильний колір – все це буде у тренді в новому сезоні.
 • Зелений. Актуальні насичені відтінки овочів та зелені, багатий смарагдовий та сповнені життям зелені відтінки природи.
 • Червоний. На верхівці популярності будуть колір іржі, теракот, ягідний червоний.

Крім трійки лідерів у інтер’єрах нового року модними стануть сірий, чорний, рожевий, помаранчевий, жовтий, фіолетовий. Ці кольори відкриваються у нових, іще не звичних відтінках. І якщо раніше чорний був драматичним фоном, то зараз він розглядається як колір спокійної стабільності, а тьмяний рожевий повноцінно використовується не тільки у кімнатах маленьких дівчаток, а й у вітальнях.

Яскраві кольори увійдуть в інтер’єри набагато сміливіше: не тільки в деталях, але і як основний колір стін. Поряд із ними так само актуальні білий колір, улюблений бежевий. Крім цього в інтер’єрах будуть активно використовуватися металік, перламутр, блискучі поверхні.

Шукаємо стиль

Ищем стильДизайнери прогнозують, що новий інтер’єр буде дещо зухвалим, сміливим, уособить в собі активність та насичений ритм життя. Це все втілює в собі стиль ар-деко, який давно прийшов до нас із Америки.

Згадаймо, що характерно цьому стилю:

 • Яскраві кольори
 • Дорогі матеріали
 • Поєднання різних стилів та форм
 • Вантажні елементи
 • Екзотичні деталі

Ар-деко виник межу двома світовими війнами, став своєрідним викликом негараздам, коли люди прагнули жити та отримувати задоволення у кожному дні. Вочевидь, зараз саме час знову підзарядитися позитивною енергетикою своїх інтер’єрів.

Важливі деталі

Важные деталиЗупинимося ще на деяких ключових деталях інтер’єрів майбутнього сезону.

 1. Модними будуть однотонні м’які меблі яскравих кольорів, з оббивкою із оксамиту і велюру, з низькими спинками та похилими сидіннями.
 2. Із корпусних меблів у новому році краще зупинитися на мобільних модульних гарнітурах. Чим легше конструкція і чим простіше її пересувати, тим краще.
 3. У тренді – жовтий метал. Використовуйте в облаштуванні латунь, мідь та золото.
 4. Для декору підійдуть графічні елементи, геометричні фігури.
 5. Модним елементом кімнати у 2018-му році виступатимуть легкі мобільні перегородки. Текстильні підлогові штори, плетені дерев’яні перегородки або навіть просто бетонні блоки – у моді усілякі оригінальні рішення.

Інтер’єри майбутнього року вітають мінімалізм і простоту обстановки. Але поряд із цим будуть складнішими деталі, кольори, багатшими – матеріали. Ця модернова респектабельність покликана тішити та наповнювати світ емоціями, вносити у будинок відчуття пригод та перемог.Интерьеры будущего года

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader