Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 207 просмотров
П’ятниця, 13 Липня 2018

Дерев’яні меблі у сучасному інтер’єрі

Gavrilenko

А у вашому будинку є дерев’яні меблі? Тренди нового сезону пропонують нам відмовитися від пластику і скла та використовувати матеріал, перевірений століттями. У дизайнерів і виробників меблів у пріоритеті стиль, співзвучний із сучасним ритмом життя. Як повинні виглядати трендові меблі сезону та яке дерево у моді – дізнаємося у нашій статті.

Якими мають бути дерев’яні меблі в інтер’єрі?

деревянная мебель в интерьереМонолітні комоди, різьблені ніжки і складні візерунки на спинках стільців – це все антоніми сучасних меблів. До них же відносяться яскраві кольори і різкі поєднання. Нові меблі відповідають 7-ми ключовим принципам.

  1. Еко-стиль. Як можна простіше і екологічніше – ось основні вимоги до меблів. Такі моделі ідеально доповнять стилі лофт, прованс, скандинавський, мінімалізм. Усе, що потрібно для сучасних інтер’єрів.
  2. Максимальна легкість. Не потрібно забагато деталей, меблі повинні бути простими і витонченими. А оригінальності додають цікаві конструкторські рішення.
  3. Мінімум обробки. Навіть простий пеньок, покритий акриловим лаком TRIORA – це вже меблевий шедевр. Живе, нешліфоване дерево тільки вітається.
  4. Геометричні форми. Просто і зрозуміло – основний принцип у створенні сучасних меблів.
  5. Мінімум деталей. Без зайвої фурнітури, але зручно. Це все, що потрібно від дерев’яних меблів сьогодні. І якщо є можливість створити міцний столик на трьох ніжках – це буде тільки плюсом.
  6. Дерево + метал. Найхітовіше поєднання у сучасному інтер’єрі. Гармонійно виглядає і дуже практичне у побуті.
  7. Асиметрія. З її допомогою моделі меблів стають виразнішими і незвичайними, набувають характеру. Хороший прийом, щоб перетворити простоту на перевагу.

Тепер про кольорову палітру сучасних дерев’яних меблів. Найбільш популярні темні, насичені відтінки дерева. За ними – ніжні карамельні кольори, біле дерево. Підбирайте колір меблів, виходячи із загальної обстановки у будинку. Це повинен бути контрастний елемент, що підкреслює і доповнює колір стін. Наприклад, на тлі стін холодного блакитного кольору красиво виглядають світлі меблі, а теплі персикові тони вигідно підкреслять меблі темно-коричневого кольору.

Читайте також: “Як поєднувати різні кольори дерева?”

Як пофарбувати дерев’яні меблі в домашніх умовах?

Как покрасить деревянную мебель в домашних условиях?Гарні меблі – не означає дорогі. Іноді досить витратити трохи часу і сил, щоб оформити виріб на свій смак. Найбільш оптимальні матеріали на акриловій основі – вони не віддають поганих запахів, нешкідливі, швидко сохнуть і створюють міцні покриття. Майстри рекомендують обробляти нове дерево у кілька кроків.

Перший – грунтовка поверхні. Деревозахисна грунтовка TRIORA глибоко просочує деревину, захищає від вологи, можливого виникнення синяви, гнилі, цвілі.

Наступний крок – декоративне покриття. Як пофарбувати дерев’яні меблі у бажаний колір? Використовуйте лазурі для дерева TRIORA. Вони надають вишуканий відтінок деревині і при цьому зберігають натуральний візерунок на зрізі. З лазурю поверхня набуває яскраво вираженого малюнку і виглядає набагато коштовніше.

Ну а якщо хочете зберегти натуральний колір дерева, тоді скористайтеся прозорим лаком TRIORA. Він створює блискуче безбарвне покриття.

Дерев’яні меблі комфортні у побуті, красиві, екологічно безпечні і надійні у службі. Дерев’яні вироби служать десятиліттями і повністю виправдовують вкладені у них кошти. Безсумнівно, цей тренд гідний вашої уваги.Деревянная мебель

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader