Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 875 просмотров
П’ятниця, 15 Червень 2018

Деталі в інтер’єрі: кобальтовий синій

Gavrilenko

Кобальтовий синій – колір на кордоні між індиго і класичним відтінком. Він виразний, глибокий, емоційний і дуже самодостатній. Вписувати кобальтові тони в дизайн інтер’єру потрібно обережно і продумано. Тоді будинок придбає соковиту унікальну рису. Хочете трохи кобальтового? Читайте, як краще його застосовувати.

Як подружитися із кольором?

Насыщенный синийНасичений синій в розумних дозах заспокійливо діє на психіку, допомагає розслабитися, сконцентруватися. Але коли забагато кольору, може піти зворотна реакція – з’явиться відчуття пригніченості, дратівливості. А підібравши правильні комбінації, можна створити вигідну кольорову палітру, яка буде нести потрібну для вас енергетику і настрій.

Із якими кольорами поєднувати кобальтовий синій в інтер’єрі?

  • Кращим поєднанням визнано кобальтовий із білим. Кольори розкішно підкреслюють один одного, створюють елегантну комбінацію, у кімнаті виходить розумний баланс динаміки та спокою. Найлегша формула ефектного інтер’єру – білий фон і сині деталі. Якщо не любите чистий білий, можна застосовувати кремові або бежеві тони.
  • Друге за комфортністю поєднання: синій із різними відтінками коричневого. Подивіться, якщо у будинку є меблі з дерева, кобальтовий в інтер’єрі буде доречний.
  • Популярно також синьо-сіре поєднання. Але тут варто врахувати, що обидва тони холодні. Тому краще додати в інтер’єр деталі теплого кольору – золото.
  • Ідеальне рішення для яскравих композицій: поєднання синього із жовтим, помаранчевим, червоним кольорами. Важливий момент: усю цю соковиту комбінацію обов’язково збалансуйте білим кольором.

Як використовувати синій в деталях?

У нашому розпорядженні маса цікавих варіацій. Досить просто дотримуватися правильних поєднань і уникати строкатості. Ось 5 найбільш популярних і перевірених прийомів із кобальтовим синім кольором:

  1. Люстра. Її добре доповнять такого ж кольору плінтуса на тлі білої стелі і кілька помітних деталей внизу – вазони, крісло або журнальний столик. Обирайте, що вам більше до смаку.
  2. М’які меблі. Прекрасно виглядають в інтер’єрі будь-якого стилю, не вимагають кольорових повторів. Головне тут – світлі стіни для фону.
  3. Кобальтовий орнамент на білому тлі. Посуд, покривала, штори – можна використовувати орнамент на кількох елементах і навіть різні малюнки. Головне, щоб відтінок синього збігався і вигідно відтінявся іншими кольорами.
  4. Текстиль. Для спекотних літніх днів дуже до речі сині штори, покривало і пара подушок. А на сонячній стороні цей глибокий колір буде актуальний і в зимовий час.
  5. Двері. Для інтер’єру, в основі якого світлі кольори, сині двері – сміливе і ефектне рішення. Можна повторити колір двері у підлогових плінтусах або ж піти простішим шляхом – внести сині елементи в оформлення вікна. Допоможуть ті ж штори або жалюзі.

Працювати із невеликими синіми деталями зовсім нескладно. А ось вже масштабні застосування кольору в інтер’єрі – акцентна стіна, підлога або стеля, вимагають більш педантичного підходу. Обов’язково оточіть синю зону світлими кольорами, додайте теплих елементів, утримайтеся від надто яскравих додаткових елементів.

кобальтовый синий кобальтовый синий в интерьере синий в интерьере

Подивіться, як виразно в інтер’єрі виглядає кобальтовий синій акцент на фото. Одна із цих ідей напевно підійде і вашому інтер’єру. Використовуйте цей колір собі на благо. Він додає в інтер’єр емоцію надійності, спокою, мотивує до саморозвитку і приємного проведення часу.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader