Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 748 просмотров
Субота, 21 Жовтень 2017

Як білий в інтер’єрі впливає на свідомість?

Gavrilenko

Білий колір щиро любимо дизайнерами, але при цьому не надто затребуваний замовниками. Багато хто вважає його непрактичним, «лікарняним» або занадто нудним. Тоді як насправді білий колір здатний творити чудеса, як з інтер’єром, так і з свідомістю людини. Що ж такого в цьому кольорі? Давайте дізнаємося!

Ода білому

Ода беломуПочнемо з естетичного. На тему кольору дизайнери жартують: «Якщо щось незрозуміло, фарбуйте в білий». Цей колір дійсно найбільш універсальний і завжди акутален.

У чому переваги білого кольору в інтер’єрі?

  • Підходить до будь-якого стилю;
  • Дуже добре поєднується з будь-якими квітами;
  • Служить вигідним фоном для оригінальних рішень;
  • Допомагає об’єднувати в приміщенні погано поєднувані предмети;
  • Чи відображає світло, покращує освітленість, додає простору;

Що дає білий людині?

Існує вислів – почати з чистого аркуша. Це доречно застосувати і до білого кольору в будинку. Він найкращий помічник у перервах, в прагненні до оновлення свідомості, світосприйняття.

Білий вважають кольором успіху і влади, миру і стабільності, чистоти і святості. Він багатогранний у своїх можливостях і при правильному використанні в інтер’єрі може позитивно впливати на людей.

Як використовувати білий безпомилково?Как использовать белый безошибочно?

  • Щоб білий ніс тільки користь, його не повинно бути занадто багато. В іншому випадку абсолютний білий дратує, провокує агресію, створює відчуття заточеного, вигнання, самотності, ніби ви загубилися в сніговій пустелі.
  • Завжди наповнюйте інтер’єр додатковими квітами. В пару підбирайте ті, які вам близькі, імпонують вашому психологічному стану і настрою. Можна використовувати разом до 3 яскравих кольорів в інтер’єрі. На білому тлі це виглядає гармонійно.
  • З білим потрібно бути обережним на північній стороні, в холодних приміщеннях, де мало природного світла. Кімната буде похмурою і незатишною, почне пригнічувати. Та й сам колір буде виглядати брудно. Застосовуйте теплі відтінки білого, як вершковий крем або перли. Використовуйте поєднання з жовтим, помаранчевим, теракота, світлим деревом – вони дають тепло, позитив, умиротворення.

Білий колір в інтер’єрі надовго створить сприятливу смугу в вашому житті, стане запорукою успіху і виключно оптимістичних настроїв. Використовуйте його як ліки або профілактику від зневіри. Кольоротерапія безсумнівно дасть гідний результат.Белый в интерьере

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader