Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
15 856 просмотров
П’ятниця, 23 Лютого 2018

Як поєднувати різні кольори дерева

Gavrilenko

Дерево в інтер’єрі – справжня знахідка. Універсально для обробки будь-яких поверхонь, поєднується із будь-якими кольорами, комбінується зі склом та металом. І тільки в одному можуть виникнути труднощі – у поєднанні дерева … із деревом. Як уникнути помилок? Читайте та обирайте своє ідеальне поєднання.

Дуб із дубом різні

Паркет та ламінат, стіл та корпусні меблі, двері й навіть рама для дзеркала – дерев’яних деталей у нашому інтер’єрі безліч. Чому ж так складно поєднувати їх між собою?

По-перше, дерево однієї породи у зрізі відрізняється кольором та малюнком. У кожного своє внутрішнє забарвлення і знайти два дуби, що абсолютно однакові за кольором просто неможливо.

По-друге, ті породи дерев, які найчастіше застосовуються в інтер’єрі, дуже близькі між собою відтінками. Буває, що дві різні породи виглядають у кімнаті так, як ніби-то це просто підбирали схожі забарвлення.

Як поєднувати різні кольори дерева так, щоб виглядало виграшно? Ось 7 підказок від дизайнерів.

Дерев’яні секрети

Деревянные секреты

  1. Беріть не більше 2-х відтінків дерева в одній кімнаті. Навіть досвідчені дизайнери намагаються не відходити від цього правила. Перевага різних тонів дерева створює в інтер’єрі хаотичність та робить його неохайним.
  2. Використовуйте класичне поєднання – підлогові плінтуси та дверні отвори одного кольору. Коли колір плінтуса відображується у кольорі дверей, виходить ідеальна база для інших елементів інтер’єру. Усі інші дерев’яні деталі органічно впишуться у загальну концепцію.

Важливий момент: ніколи не виконуйте в одному кольорі підлогу та двері. Вони будуть невиразно виглядати.

  1. Акцент – на меблях. Якщо у вашому будинку дерев’яне підлогове покриття та меблі, у цьому випадку підлога виступає фоном. Значить уся увага – меблям. Вони мають бути темнішого відтінку.
  2. Поєднання за теплом та світлом. Просте, але корисне правило: поєднувати між собою тільки теплі або ж тільки холодні відтінки дерева. Якщо уся деревина у кімнаті теплих тонів, вона однозначно буде виглядати гармонійно.
  3. Комбінація за стилем обробки. Дерево різних тонів та різних порід виглядатиме гармонійно, якщо усі елементи будуть однаково оброблені. Наприклад, відполіровані або навмисно грубо оброблені.
  4. З єдиним малюнком. Перш за все, дерево шикарно виділяється своїм малюнком. І якщо ви вже придбали дерев’яні елементи інтер’єру із розбірливим візерунком кілець, інші деталі з дерева оберіть також із помітними візерунками. Принцип приблизно як і з текстилем – різні кольори, але один принт.
  5. Не поєднується? Розділіть. Трапляється, що дерев’яні елементи важко розрізнити між собою. Ситуацію можна врятувати візуально. Наприклад, якщо відтінки меблів та підлогового покриття слабо помітні, покладіть біля меблів яскравий килим. Він відверне увагу та підкреслить деревину. Точно так само й з іншими елементами. Двері та паркет одного кольору? Пофарбуйте дверні прорізи або плінтуси яскравим контрастним відтінком.

Що ще стане в нагоді у добірці відтінків дерева для інтер’єру?

  • Порівнюйте між собою зразки деревини. Прикладайте, комбінуйте та шукайте найвдаліші поєднання. Навіть проста палітра зразків у магазині меблів допоможе вам зрозуміти, яке світле дерево ефектно підкреслить ваш темний стіл.
  • Не забувайте про такий помічник, як лазур для дерева. Лазур для дерева TRIORA створює чудові відтінки різних тонів, зберігаючи при цьому природну структуру деревини. Навіть якщо ви випадково помилитеся і вже у кімнаті помітите, що невірно скомпонували кольори дерева, завжди можна виправити ситуацію, затонувавши якийсь із елементів лазур’ю відповідного відтінку.

Тепер ви знаєте усі найвдаліші формули поєднання відтінків дерева. Впевнені, дерево у вашому домі завжди виглядатиме бездоганно.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader