Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 650 просмотров
Вівторок, 14 Листопад 2017

Як створити ідеальну дитячу

Gavrilenko

Хлоп’ята та дівчата, а також мами й тати до дитячих кімнат ставляться із особливими почуттями. Для одних це особистий простір, а для інших – місце найдорожчого створіння. Як зробити так, щоб дитяча була ідеальною для обох поколінь і уникнути суперечок інтересів? Розбираймося просто зараз.

Вік – на першому місці

Існує кілька вікових особливостей інтер’єрів дитячої. Це треба враховувати, щоб малюки почувались захищено і розцінювали кімнату як особистий затишний мікросвіт.

0-3

Від народження до 3 років діти дуже сприйнятливі до навколишнього світу і кожної деталі. У їхніх кімнатах краще використовувати пастельні кольори, меблі підходящого малюкам розміру, безпечні матеріали і якомога менше предметів. Подбайте про те, щоб у кімнаті дитини було і зручне батьківське крісло. Мамі точно стане в нагоді.

3-9

Це активний період пізнання, формування смаку дитини. Обов’язково обговоріть, які кольори вона хотіла б бачити у своїй кімнаті і використовуйте їх. Можна застосовувати яскраві відтінки. Обов’язково розділіть кімнату на різні зони – ігор, занять, сну. Так дитина зможе у кожній зоні налаштовуватися на певні заняття.

9-13

У цьому віці дитина починає проявляти «дорослість». Їй хочеться дивувати своєю кімнатою. Допоможіть їй у втіленні сміливих ідей, разом створюйте оригінальний інтер’єр.

13-16

Дитина такого віку вже самостійно організовує житло на власний смак. Актуальні комфортні стримані кольори та помітні деталі. Важливо щоб меблів вистачало для речей та гаджетів, був простір для зустрічей із друзями.

Що важливо у дитячій?

Незалежно від віку мешканців у дитячих кімнатах повинні обов’язково враховуватися такі фактори:

  • что важно в детскойКольори за смаком дітлахів. Жити тут дитині, тому поважати її вибір обов’язково. Якщо колір вам здається занадто яскравим, можна взяти легші відтінки.
  • Поділ кімнати на зони: ігри, відпочинок, навчання. Це допоможе дитині у кожній зоні налаштовуватися на певні заняття і не відволікатися.
  • Гарне освітлення. Краще, якщо воно буде у кількох зонах, рівномірно розподілене по усьому периметру кімнати.
  • Безпечні матеріали. Від покриттів для стін і до текстилю – усе має бути екологічним та гіпоалергенним. Неякісний матеріал може негативно позначитися на здоров’ї та імунітеті дитини.
  • Покриття для стін і підлоги, яке можна мити. Шоколад, фарби або хитрі наукові експерименти – все це може закінчитися брудними наслідками. Зробіть так, щоб їх можна було усунути без втрат.
  • Багатофункціональні меблі. Наприклад, стіл із ліжком на другому поверсі, шухляди-сходинки або ж диван-ліжко. Чим функціональніші меблі і менше їхньої кількості, тим краще для дитячої.
  • Різноманітні місця для зберігання речей – від комода і шаф до незвичайних скриньок і гачків на стінах.

Безпека, комфорт і найголовніше – повага до побажань своєї дитини. Якщо дотриматись усіх цих факторів, у вас вийде дійсно ідеальна кімната, яка допоможе дитині реалізовуватися і з радістю проводити домашній час.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader