Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 420 просмотров
Середа, 8 Листопад 2017

Як обрати «свій» колір для інтер’єра?

Gavrilenko

Радіти життю у яскравому помаранчевому чи переосмислити буття в оточенні суворого сірого кольору? Колір – це флагман у створенні атмосферності. Добираючи оформлення кімнат, ви програмуєте свій будинок на певний настрій. Як не помилитися та гармонійно поєднувати колір, стиль і психологічний комфорт? Вчимося обирати «свій» колір.

Із чого почати?

У першу чергу психологи рекомендують керуватися призначенням кімнати.

  • Яскраві кольори краще обирати для приміщень, де ви активно проводите час: кухонь, віталень. Вони створюють гарний настрій і стимулюють діяти.
  • Спальні мають бути у нейтральних, легких кольорах. Яскраві чи занадто темні кольори заважають міцному сну.
  • У дитячих кімнатах яскраві кольори хороші у невеличких кількостях. Особливо, якщо дитина гіперактивна і не може всидіти на місці. Таким малюкам краще світлі легкі відтінки улюблених кольорів.

Колір може турбувати, розслабляти, викликати тривогу, підвищувати апетит. Оберете холодні кольори – оформлення набуде строгого, ділового стилю, теплі – кімната налаштує на відпочинок. Почитайте характеристику тих кольорів, які вам подобаються. Подумайте, чи підходить вам те посилання, який несе колір. Так приймати рішення буде набагато простіше.

Як визначити свій колір?

как правильно подобрать цветПомічником у виборі кольорів для приміщення може послужити ваш одяг. Купуючи речі, ми підсвідомо беремо ті кольори, які нам близькі та комфортні. Подивіться, який колір переважає у ваших речах. Ймовірно, він імпонує вам найбільше.

В інтер’єрі можна використовувати різні його відтінки.

Постарайтеся також звертати увагу на свої відчуття у приміщеннях різних кольорів. Вам комфортно в гостях у друга? Подивіться, в яких кольорах оформлена вітальня і використовуйте їх в своєму оформленні.

5 правил підбору кольорів

  1. 60-30-10%. Це формула добірки кольорів, яка допомагає органічно розподілити їх в просторі кімнати. 60% композиції кольорів займає основний, 30% – додатковий і 10% – на акценти.
  2. Використовуйте відтінки обраних кольорів. До основних кольорів можна впевнено додавати більш світлі чи темні їх тони, будь-які симпатичні вам відтінки. Це зробить оформлення цікавим і не порушить загальної композиції.
  3. Підбирайте кольори, які добре поєднуються між собою. У дизайнерів існує спеціальне коло добірки кольору. З його допомогою можна поєднувати між собою 2,3,4 і 6 кольорів. Отриманий результат однозначно буде добре виглядати.
  4. Тепло-холодно. У будь-якій кольоровій схемі потрібно використовувати трохи контрасту. Якщо у вас весь інтер’єр у теплих тонах, досить буде додати пару холодних акцентів і навпаки.
  5. Класичні розподіли кольорів. Перевірений варіант – це коли підлога виступає найтемнішою частиною інтер’єру, стеля – найсвітлішою, а стіни та загальна обстановка є носіями основного кольору.

Застосовуючи нескладні рекомендації, ви знайдете «свій» колір для кожної кімнати. Вдало підібране оформлення інтер’єру стане і мотивацією, і натхненням, подарує відчуття захищеності та комфорту.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader