Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
24 786 просмотров
Середа, 24 Січня 2018

Якого кольору ваш настрій?

Gavrilenko

Купили червоні яблука? Ви прагнете діяти та йти вперед. Наділи сірий светр? Вам хочеться відпочинку та спокою. Колір – це лакмусовий папірець вашого настрою. Той колір, який вам зараз подобається, говорить про внутрішній стан. Ви готові пройти кольоровий тест і дізнатися чого вам зараз найбільше не вистачає? Тоді почнемо.

Оберіть колір, який зараз вам подобається найбільше.

Какого цвета ваше настроение?

Усі кольори тесту діляться на три групи.

  1. Кольори позитивних емоцій. До них відносяться червоний, помаранчевий, жовтий.
  2. Кольори тиші та спокою. Синій, зелений, фіолетовий.
  3. Кольори відстороненості. Білий, сірий, чорний.

Тепер докладніше поговоримо про ваш настрій та про те, як ці кольори можуть допомогти вам в інтер’єрі.

Червоний

Червоний говорить про те, що ви повні сил, енергії та рішучості, готові до роботи й підкорення вершин. Тримайте свій запал! Надмірна активність призведе до швидкої втоми.

Якщо у вас «червоний» настрій, в інтер’єрі вам краще використовувати спокійніші кольори з 2-ї і 3-ї групи. Справа в тому, що при тривалому перебуванні у червоному приміщенні можна відчути втому, дратівливість. Тому палітра червоного застосовується для тих місць, де люди проводять небагато часу.

Помаранчевий

У вас розкішний настрій! Ви сповнені оптимізму, налаштовані діяти та заряджаєте своїм позитивом оточуючих людей. Хороший привід зайнятися цікавою справою. Можливо, варто подумати про новий дизайн будинку?

До речі, помаранчевий там буде доречним. Він дарує відчуття благополуччя та спокою, бадьорить та спонукає до дії, робить людей відкритими. Цей колір допоможе вам надовго зберегти гарний настрій.

ЖелтыйЖовтий колір

Обрали жовтий? Ви відкриті для нових знань. Час записатися на курси або підібрати цікаву літературу.

Можна сміливо використовувати жовтий в інтер’єрі. Він відмінно впливає на роботу головного мозку, покращує пам’ять, сприяє розвитку творчих починань. Незважаючи на свою активність, колір не втомлює. Навпаки – постійно підживлює.

ЗеленыйЗелений

Ті, хто обрав зелений колір, переоцінюють своє життя та погляди. Зовні це ніяк не помітно, але всередині відбувається справжня революція. Можливо, ви на порозі важливих змін. Головне – не гарячкувати.

А допоможе – зелений в інтер’єрі. Він заспокоює, знімає напругу, допомагає забути тривогу, створює хорошу атмосферу в домі, мотивує на розвиток, поліпшення якості життя.

СинийСиній

Синій говорить про те, що ви досягли внутрішньої гармонії. Усе стоїть на своїх колах, життя комфортне та успішне.

В оточенні синій допомагає мислити позитивно та вільно, знімає відчуття напруження, злості. У синьому приміщенні людина краще думає, відволікається від метушні.

ФиолетовыйФіолетовий

Якщо вам до вподоби фіолетовий, значить, творчі починання вимагають своєї реалізації. Займіться тим, що вам найбільше до смаку та отримуйте радість від своїх шедеврів.

У інтер’єрах фіолетовий також допомагає реалізувати таланти, надихає на нові справи, сприяє плідній праці. А ще – підсилює інтуїцію.

Білий

Якщо ви обрали цей колір, значить, вам набрид нинішній стан, ви хочете змін. Можливо, це настрій одного дня, а може, пора дійсно щось поміняти у житті.

В інтер’єрі білий утримує настрій людини у стані ідеального балансу – спокій та впевненість, спрага діяльності та відсутність страхів, хороша працездатність.

Чорний

Вам потрібно трохи самотності та спокою. Занадто багато сталося подій, від яких тепер потрібно відпочити.

А можна оточити себе чорним в інтер’єрі? Так. Він холодний, не виражає жодної енергії, практично не впливає на емоційний стан людини, тим самим допомагає відпочити. Як і білий, служить стабілізатором інших кольорів.

СерыйСірий

Щось турбує і хвилює вас. Напруга особистих емоцій, перевантаження на роботі, підготовка до чогось важливого. Вам просто потрібно знайти спокій та стабільність, щоб все налагодилось.

Сірий інтер’єр допоможе заспокоїтися. У таких приміщеннях люди думають логічно, неупереджено та холодно. Добре використовувати колір у робочих місцях – нічого зайвого.

Сила кольору перевірена і ще нашими пращурами. Можете не сумніватися: правильно підібрані кольори доповнять або виправлять настрій, дійсно будуть працювати на вас, покращуючи душевний стан та надихаючи на нове.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader