Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
257 просмотров
Середа, 25 Липень 2018

Кілька варіантів, як створити ідеальну комору

Gavrilenko

А чи потрібна комора в будинку? – думає багато людей, прибираючи стіни на користь розширення кімнат або прихожих. Звичайно, якщо використовувати комору як збірник мотлоху, сенсу в ній мало. Але якщо правильно спланувати приміщення, можна отримати відмінну підсобну кімнату для зберігання одягу та побутових речей. Цікаво? Тоді читайте слушні рекомендації.Подсобная комната для хранения

Функціонал диктує місце розташування

Як розпорядитись наявною коморою? Зазвичай саме місце знаходження диктує призначення приміщення.

  • Кладовая возле кухниКомора біля кухні. Місце ідеально для сухих продуктів, консервації. Деякі використовують комору для установки холодильника і посудомийної машини – все залежить від ваших бажань і розмірів приміщення. Вирішіть, що не вписується в інтер’єр кухні і виведіть це в зону комори. Перевірено – дуже зручно.
  • Кладовая в зоне жилых комнатКомора в зоні житлових кімнат. Ідеальний варіант для створення вбиральні з відкритими полицями, шафами, ящиками і тумбами, де будуть зони зберігання взуттєвих коробок, головних уборів, речей на тремпелях і у складеному вигляді. Не забудьте також про дзеркало. Якщо у приміщенні тісно – повісьте його прямо на двері в комору.
  • Кладовая возле санузловКомора біля санвузлів. У цьому випадку оптимально використовувати її як підсобне приміщення для заощадження запасів побутової хімії, прибиральної техніки, інструментів для ремонтних робіт і пральної машини. Це істотно заощадить місце у ванній кімнаті.
  • Кладовая под лестницейКомора під сходами. Використовується з максимальною вигодою для економії корисної площі в будинку. Часто, як в коморах біля санвузла, у ній зберігається всякий побутовий інвентар – від пилососа до прасувальної дошки. Деякі облаштовують просторий гардероб для зберігання сезонних речей – пальто, пуховиків, зимового взуття, зберігають спортивний інвентар, велосипеди, атрибути відпочинку на природі.

За великим рахунком, заховати у коморі можна все що завгодно. Головне – раціонально її розпланувати. Розповідаємо перевірені секрети.

5 підказок, як зручно зонувати комору і зберігати у ній речі?

Визначившись із тим, що будете зберігати в коморі, займіться складанням плану розподілу речей.

Якщо ви хочете в комору вмістити речі різного призначення, розмежуйте приміщення за допомогою інтер’єрних фарб TRIORA. Пофарбуйте кожну зону комори у свій відтінок. Так ви будете пам’ятати, що у помаранчевій зоні зберігається консервація, а у зеленій – приховано коробки з демісезонним взуттям. Та й домашнім буде простіше підказати, де лежать їхні скарби. Для роботи в коморі багато матеріалу не потрібно, буде досить залишків інтер’єрних фарб після ремонту.

Використовуйте для зберігання відкриті стелажі – на них речі будуть помітні і легко доступні.

Не зберігайте речі насипом на одній полиці. Постарайтеся для предметів певного призначення відвести свою секцію. Пошуки значно спростяться.

Зробіть полки різних розмірів. Маленькі підійдуть для дрібниць, а великі відсіки дозволяють зручно встановити, наприклад, пилосос. Не забудьте і про гачки на стиках стелажів – можна вішати інструменти, сумки зі змінним взуттям або дублікати ключів.

Верхні полиці використовуйте під речі, які рідко використовуються, лежать від сезону до сезону – зимовий одяг, ялинкові прикраси.

Також комору важливо забезпечити хорошим яскравим освітленням по усьому периметру, щоб можна було переглянути будь-яку зону. Заведіть і невеличку розкладну драбину, з якої легко дістати до будь-яких висот.

Ретельне планування комори – раціональне і обдумане заняття, яке допоможе мінімізувати навантаження на житлову площу, позбавить житло від негарних атрибутів і забезпечить квартирі вид «з голочки». Пробуйте, і ви зрозумієте перевага комор.как удобно зонировать кладовую

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader