Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
12 064 просмотров
Вівторок, 12 Вересня 2017

Ключові кольори Pantone 2018

Gavrilenko

Pantone 2018Ось вони! Інститут кольору Pantone оголосив головні кольори осінньо-зимового сезону 2017-2018 року. Модники та дизайнери, беріть до уваги 10-ку кращих відтінків нового року.

Pantone Гренадин№ 1. Червоний «Гренадін»

Революційний червоний, напевно, ніколи надовго не піде з моди. Гренадін відрізняється енергією, сміливістю і підкорює красою. Це топовий відтінок 10-ки квітів, який здатний запалити будь-який інтер’єр. Щоб не переборщити з енергією, використовуйте Гренадін для яскравих деталей – диван, полиці, вазони для квітів.

Pantone Портвейн№2. «Портвейн»

Дуже вишуканий колір на межі бордо та горіха, який повторює відтінок портвейну в бочці. Надзвичайно глибоко виглядає у текстилі м’яких тканин та елегантному оздобленні стін, ідеальний для створення контрастів. У поєднанні з білим робить інтер’єр багатим та вишуканим.

Pantone Балетная туфелька№ 3. «Балетна туфелька»

У палітрі цього року рожевий колір більш строгий та світлий. В інтер’єрі він добре поєднується як зі стриманою біло-сірою гамою, так і з більш соковитими кольорами. Використовуючи рожевий як колір стін у кімнаті, можна отримати дуже теплий і витончений інтер’єр.

Pantone Масляный ром№ 4. «Масляний ром»

Цей відтінок-нюд дарує тепло і затишок, відмінно виглядає у різних застосуваннях. Як використовувати масляний ром в інтер’єрі? Як провідний колір стін у компанії з білим кольором, яскравими або густими, темними відтінками, з меблями з натурального дерева. Колір рома визнаний хорошою базою для будь-якої інтер’єрної композиції з використанням кольорів із 10-ки Pantone.

 Pantone Морской пион№ 5. «Морська півонія»

Нескінченний, принадний, глибокий синій – це зразок елегантності та стилю. Він вигідно сумісний з іншими кольорами, прекрасно підкреслить світлі відтінки, може виступати як колір однієї зі стін у поєднанні з сірим, молочним. В інтер’єрі вигідно виглядають меблі з синьою оббивкою, доповнені невеличкими деталями цього ж кольору.

Pantone Нейтральный серый№ 6. «Нейтральний сірий»

Сірий колір у цьому сезон м’якший, аніж в минулому, проте не менш красивий і благородний. Це буде відмінний базовий відтінок для створення модного інтер’єру. Вдалий, як основа скандинавського стилю, лофт або індустріального мінімалізму. Із ним, як і з масляним ромом, поєднуються всі кольори Pantone сезону 2018.

Pantone Морской пион№ 7. «Тінявий ошатний»

Темний і соковитий зелений колір наповнений енергією, красою та багатством природи. Використовуючи його в інтер’єрі, ви сповните дім життям та витонченою красою. Вкоріняйте його у килимах, тропічних візерунках шпалер, оксамитових портьєрах – зелений прекрасний у кожній деталі.

Pantone Марина№ 8. «Марина»

Синій, як небо над морем, колір марина Pantone красивий і привабливий. Його можна успішно застосовувати з білим, синім, сірим, весняним зеленим. Чудовий у скандинавському стилі як провідний колір. Виглядає дуже незвично та затишно.

Pantone Золотой лайм№ 9. «Золотий лайм»

Сьогодні досі популярне усе, що перегукується з військовою тематикою. А золотий лайм – благородна варіація кольору хакі. Як використовувати лайм? Він наче створений для м’яких і корпусних меблів, вигідно застосовується у невеличких декоративних елементах. Найкраще виглядає у спокійних, близьких до класики інтер’єрах.

Pantone Осенний клен№ 10. «Осінній клен»

Гарячий оранж називають найтеплішим кольором Pantone цього сезону. Він прекрасно поєднується з кольором марина, нейтральним сірим, тьмяним зеленим, коричневим. Ідеальний для осінніх інтер’єрів, як основний колір, зігріє кімнати на північній стороні будинку, добре підкреслить холодні кольори у декоративних композиціях.

Кожен із кольорів Pantone цього сезону самодостатній, вигідно виглядає і як провідний колір, і як додатковий. Впевнені, із десяти головних кольорів цього року напевно знайдеться той, який підкорив і вас. Сміливо використовуйте його в інтер’єрі та будьте в тренді цього сезону.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader