Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
6 421 просмотров
Вівторок, 28 Листопада 2017

Колоніальний стиль в інтер’єрі та його основні кольори

Gavrilenko

Колоніальний стиль – це поєднання елегантного шику та оригінальних етнічних мотивів. Виник він у ті часи, коли Англія завойовувала нові землі і засновувала свої колонії у жарких країнах. Дізнаємося, чи доречний цей стиль у сучасному житлі, як його впроваджувати та які кольори краще використовувати.

Колір в основіЦвет в основе

Однією з відмінних рис колоніального стилю є його колорова гамма. Колонізатори заселяли тропіки, клімат яких вимагав пристосувати будинок до певних умов.

  • Провідним кольором у колоніальному стилі виступає білий. Від стелі та до підлоги – це все можна виконати у білосніжному відтінку. Доречні також бежевий, кремовий, молочний кольори. Сьогодні вони будуть актуальні у квартирах, де недостатньо природного освітлення. Або ж, навпаки, там, де сонячна сторона створює влітку певний дискомфорт. Білий покращує освітлення, утворює ілюзію свіжості, додає приміщенню простору.
  • Щоб підкреслити світлі стіни у колоніальному інтер’єрі варто використовувати контрастні покриття для підлоги. Ідеальними будуть підлоги із темного дерева і такі ж плінтуса.
  • Що ж стосується додаткових кольорів інтер’єру, підійдуть прості природні кольори – сірий, коричневий, зелений. Ідеальними акцентами в інтер’єрі колонізаторів будуть текстильні елементи, що повторюють забарвлення шкур тварин.

6 родзинок колоніального стилю

Стиль англійських завойовників виділяється на тлі інших оригінальними деталями. Без них стиль «не грає», а ось із їхньою допомогою відтворити його можна і у звичайній сучасній квартирі.

  1. Масивне ліжко із балдахіном. У ті далекі часи його використовували для захисту від комах, а зараз це скоріше стилістичний атрибут. Балдахін повинен бути легким та невагомим, із тонкої прозорої тканини.
  2. Плетені меблі. Солом’яні крісла та легкі столики – ідеальний комплект для вітальні, характерний для цього інтер’єру.
  3. Щільні штори. Підійдуть модні зараз римські штори, бамбукові жалюзі або просто товста тканина. Спочатку завданням віконного одягу був захист від сонця. Тепер цих традицій дотримуються, щоб підкреслити стиль колонізаторів.
  4. Звірячі мотиви. Полювання тоді було обов’язковою розвагою, тож, прикрашати будинок шкурами було у тренді. У сучасній інтерпретації це килими зі звірячими принтами. Чим природніше виглядає покриття – тим краще.
  5. Етнічні деталі. Не можна не запозичити самобутніх деталей із життя народів тропічних країн. Маски, списи, посуд або ж саморобні постилки – те, що ефектно доповнює обстановку будинку.
  6. Тропічні рослини. Великі папороті та пальмоподібні рослини будуть найбільш доречні в інтер’єрі такого стилю. Краще розташовувати їх навпроти вікна, у кутку приміщення.

Колоніальний стиль переслідував мету зробити атмосферу житла свіжою, неординарною, наповнити її екзотичними деталями. Це незвичайне поєднання шику багатих країн-завойовників і первозданого побуту підкорених народів, яке в наше технологічне століття зробить житло унікальним та неповторним.Колониальный стиль

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader