Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 258 просмотров
П’ятниця, 20 Жовтня 2017

Масова індивідуалізація в інтер’єрі як тренд 2018 року

Gavrilenko

Що більше можливостей відкриває ринок, тим вибагливішим стає споживач. Люди хочуть оточувати себе зручними, красивими і унікальними речами. І якщо ще недавно індивідуалізація інтер’єру вважалася примхою богеми та забезпечених людей, то сьогодні це перспективний тренд 2018 року. За що вона так популярна і чому її так прагнуть – розглянемо у нашому матеріалі.

Як вам завгодно

Почнемо з ближчого знайомства з поняттям індивідуалізації. Це метод створення інтер’єру, який враховує ритм життя власників будинку, їх інтереси, смаки і переваги. Інтер’єр не обмежений строгими рамками одного стилю, а виконується у вільній фантазії, відповідно до побажань власників.

Це не означає, що індивідуалізація бунтує проти стилів. Навпаки, вони активно використовуються в якості основи для розробки дизайну кімнат. Просто в персональному інтер’єрі зосереджується те, що цінне для мешканців, відображає та доповнює їх внутрішній світ. Так виходить справжній будинок з душею.

Що характерно індивідуалізації?

Hand made в интерьере Что характерно индивидуализации Милые вещи в интерьере

  • Практичність та ергономіка в індивідуальному розумінні. Мешканці прагнуть наділити просте приміщення максимальним комфортом і організовують простір так, як зручно їм самим. Тобто, якщо власник квартири вважає, що полиця під стелею зручна – так тому й бути.
  • Органічність та єдність інтер’єру. Не можна імпровізовано перетворювати будинок на склад симпатичних речей. Стиль житла важливо продумати від першої плитки до декоративного світильника. На практиці це не створює жодних труднощів. Зазвичай власники, які схиляються до індивідуалізації, вже давно обмалювали в уяві майбутній будинок.
  • Деталі ручної роботи. Hand made в індивідуальному інтер’єрі затребуваний як ніде. Це його основа, родзинка, відмінна риса. Підходить все – меблі, відреставровані власноруч, горщики, особисто зліплені господарем, зшиті господинею чохли на крісла.

Чому всі прагнуть до індивідуалізації?

Почему все стремятся к индивидуализацииВигадливість і пафос вже не в моді. Останні інтер’єрні тренди вказують на те, що люди прагнуть простоти, зручності, екологічності. Так склалося, що сучасна людина знаходиться в постійному русі, протягом дня спілкується з десятками людей, буває в різних місцях, потрапляє у різну атмосферу. Не дивно, що надвечір хочеться потрапити туди, де тішить кожна стіна. А інтер’єр житла, створений під себе, якнайкраще допомагає цього досягти, дає можливість відпочити і тілом, і душею. Так що, якщо ви відчуваєте, що хочете відійти від хрестоматійних стилів і побудувати свій особистий світ, тоді індивідуалізація – найкраще рішення. Не дарма ж вона тренд 2018 року.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader