Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 991 просмотров
Понеділок, 6 Листопад 2017

М’які меблі, як незмінний елемент дизайну інтер’єру

Gavrilenko

М’які меблі – це найважливіший елемент у створенні оригінального інтер’єру. І хоча вибір меблів здається простим і приємним заняттям, на практиці результат не завжди виправдовує очікування. Як уникнути помилок і зробити меблі з інтер’єром єдиним цілим? Пропонуємо дізнатися все в підказках від дизайнерів.

3 правила вибору меблів

  1. правила выбора мебелиМеблі в інтер’єр обираються в останню чергу. Як би не хотілося придбати вподобаний диванчик, не поспішайте. Завершений ремонт показує повну картину кольорів та фактур, стає зрозуміло, чого не вистачає, де буде доречніше розташувати м’які меблі в інтер’єрі, якими вони мають бути.
  2. Відповідність розмірів меблів та кімнати. Обов’язково підбирайте меблі, що підходять до габаритів приміщення. Маленька кімната – компактні меблі, велика – можна дозволити собі диван побільше.
  3. Поєднання стилів. Іноді дійсно красиві м’які меблі губляться чи непропорційно виглядають у загальній картині. Тому існує суворе правило: меблі повинні відповідати загальному стилю. Виняток становлять стилі, які бунтують проти правил: кітч, поп-арт, експресіонізм.

Як зробити меблі родзинкою дизайну?

  • Меблі як провідний елемент. Такий хід вдалий для кімнат мінімалістичного і стриманого дизайну. У них вигідніше за все виглядають сучасні м’які меблі з яскравою оббивкою, об’ємними простроченими деталями. На тлі суворих стін такі меблі задають стиль і настрій. До того ж, це практично – зі зміною меблів змінюється і стиль приміщення.
  • Неординарна композиція. Часто за звичкою ми купуємо собі м’який гарнітур, де крісла і диван в одній оббивці, однієї конструкції. Дизайнери рекомендують відійти від цього, підбирати диван і крісла одного стилю, але різних моделей. Як мінімум, можна замовити оббивку з однієї тканини, але різних кольорів. Цікаве сучасне рішення – диван-трансформер, який можна розібрати на крісла і пуфи. Такі комплекти надають інтер’єру неординарності.
  • Аксесуари до меблів. Щоб підкреслити м’які меблі, варто доповнити їх килимком, подушками, столиком або навіть підлоговим світильником. Пара поєднаних предметів допомагає зробити стилістичну композицію завершеною.

Варіації з меблями відкривають великі простори для втілення неординарних інтер’єрних ідей. Меблі – незамінний помічник у декорі і зонуванні приміщення, спосіб вираження індивідуальних переваг мешканців. З їхньою допомогою можна буквально перетворити свій будинок. Не забувайте про прості правила, і меблі стануть дійсно незамінною частиною дизайну інтер’єру.

как сделать мебель изюминкой дизайна

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader