Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 899 просмотров
Середа, 27 Червень 2018

Незвичайне застосування звичних матеріалів: структурні штукатурки для кухні

Gavrilenko

Як здебільшого ми бачимо дизайн кухні? У зоні робочого столу – кахельна плитка, на інших стінах – шпалери або інтер’єрна фарба. А, може, варто відійти від традиційних рішень і застосувати на кухні незвичні матеріали? Подивимося, як цікаво можна використовувати структурні штукатурки.

Що за матеріал, структурна штукатурка?

Це матеріал для ремонтних робіт, який поєднує в собі декоративно-захисні властивості. Структурні матеріали наносяться на стіну товстим шаром, утворюють щільне покриття, за рахунок камінців у складі створюють будь-який об’ємний візерунок. В асортименті TRIORA є два види таких матеріалів:

структурные штукатурки

4 переваги структурних штукатурок:

  1. Не потрібно ретельної підготовки поверхні. Досить зашпаклювати великі дефекти і нанести в основу кварц-грунт. Завдяки товстому шару матеріалу і візерунку дрібні вади будуть непомітні.
  2. Структурні штукатурки розраховані на використання в умовах агресивної експлуатації, стійкі до зовнішніх механічних впливів: не дряпаються, не схильні до сколів.
  3. Допомагають створити ексклюзивний оригінальний акцент без складних робіт.
  4. Можуть тонуватися за палітрою фасадних фарб TRIORA або фарбуватися у будь-який відтінок вже після нанесення. Завжди є можливість змінити колір, який набрид.

Як використовувати структурні штукатурки на кухні?

Відмінність і родзинка цього покриття в тому, що виходить об’ємний візерунок. Малюнок на штукатурці створюється вже при її нанесенні на стіну. Таким чином, за один захід виходить і обробка, і незвичайний декор.

Структурні штукатурки прекрасно виглядають в багатьох інтер’єрних стилях. Дуже органічно вписуються у прованс, лофт, розбавляють строгість мінімалізму. Біла поверхня гарна для стриманого інтер’єру. Затонована штукатурка виглядає виразніше, насиченіше. Найкраще малюнок проглядається на однотонній поверхні. Що ж стосується кольорових поєднань, головне підібрати гармонійні кольори. Дивіться, як застосовують структурні штукатурки на кухні на фото і доповнюйте їх своїми ідеями.

структурные штукатурки на кухне структурные штукатурки

А створити гарний візерунок при нанесенні допоможе створити наш відеоролик.

Корисна порада: структурна штукатурка створює рельєфну поверхню, а на кухні є ризик випадково забруднити стіну жиром. Тому професійні майстри рекомендують після висихання штукатурки покрити її акриловим лаком TRIORA. Він створює щільний гладкий шар, який захищає поверхню від глибоких забруднень і спрощує миття. Якщо хочете додати декоративний ефект, тоді покривайте стіни TOP-лазур TRIORA. Вона надає поверхні гарний перламутровий блиск і забезпечує додатковий захист.

Подивіться, як акриловим лаком обробляють структурні поверхні.

Структурні штукатурки – це просте, практичне і красиве рішення для кухонних інтер’єрів. Вони гарантовано забезпечать якісне покриття на багато років, яке легко перефарбовується і дозволяє за бажанням оновлювати інтер’єр.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader