Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 552 просмотров
Понеділок, 12 Лютого 2018

Новий північно-фризький стиль: що це і з чим його їдять?

Gavrilenko

На порозі інтер’єрної моди – оригінальна новинка. Знайомтеся: це новий північно-фризький стиль. Він прийшов до нас із берегів північного моря, запропонував забути про суворість мегаполісу і заманливо запросив приєднатися до пляжних інтер’єрів.

Що за стиль такий?

У його основі лежать етнічні мотиви. Чимось він нагадує датський стиль хюгге – просто, ясно, затишно, близько до природи. Тільки у хюгге враховано холод північних зим, а новий стиль повністю адаптований під приморську зону. Північно-Фризькі острови на березі Північного моря відрізняються сонячним, вологим та вітряним кліматом, а їхні гостинні будинки запрошують відволіктися від суєти. У них все – для відпочинку. Пишні сади кличуть на чашку кави, м’які дивани запрошують усамітнитися із книгою, а легка кольорова гамма створює в інтер’єрі простір та легкість.В этом стиле приветствуется

У цьому стилі схвалюють:

  • білий колір;
  • натуральні матеріали в обробці будинку та прибудинкової території;
  • багато м’яких меблів та подушок.

Північно-фризький буде особливо актуальним на дачах та у заміських будинках, прекрасно впишеться в інтер’єр лоджії та оригінально виглядатиме навіть у звичайній кімнаті багатоповерхівки. Хочете інтер’єр заморських островів? Його нескладно відтворити.

Ключові деталі північно-фризького стилю

  1. Прості кольори. Приморський стиль прагне максимального простору та відкритості. Фаворити кольорів тут – білий та рудий. Відтінки червоної глини застосовуються у кахлях, облаштуванні підлог. Білий переважно використовують у загальній палітрі інтер’єру: стіни, стелі, меблі. Особливий хіт – білі сходини. У двоповерхових будівлях обов’язково застосуйте цей прийом. А для родзинки прикрасьте сходини природним декором – цікавим камінням із пляжу, квітами у вазонах.
  2. Камінь в обробці. У заміських будинках його використовують для парканчиків у палісадниках. В інтер’єрі багатоповерхівки можна зімітувати кам’яну кладку на лоджії або створити невеличку кам’яну гірку. Допоможуть також дрібні камінчики, насипані у квіткові горщики та прозорі вазони.
  3. Очерет. На Північному морі його використовують для обробки дахів – він міцний та вологостійкий. У нашому ж кліматі для дахів очерет не підійде – занадто пожежонебезпечне покриття. Але його можна вигідно використовувати у декорі. На присадибній ділянці створити цікавий паркан, а у квартирі зробити мобільну перегородку чи просто поставити очерет у вазі.
  4. Світлі м’які меблі, просторі дивани. Зручні дивани із глибокими сидіннями простої геометричної форми – хіт інтер’єру. Їхнє покликання заспокоїти та розслабити, подарувати блаженні години відпочинку. Додайте у комплект до диванів ще великі подушки на підлозі – та ідеальний ансамбль готовий.
  5. Піч. На жаль, в інтер’єрі квартири справжню піч не передати, але можна створити імітацію. У приватному ж будинку піч виглядатиме розкішно. Важливий штрих: її потрібно красиво оформити, зробити серцем будинку.

У північно-фризькому стилі схвалюють та активно використовують зони відпочинку на горищах, розставлені у саду крісла та лежаки, розчинені дерев’яні вікна, багато кущів та квітів – на ділянці, у горщиках, вазах. Будуть доречними й деякі деталі у морському стилі. Думаємо, трохи курорту в будинку нікому не зашкодить. Спробуйте північно-фризький і у своєму інтер’єрі.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader