Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
5 675 просмотров
Вівторок, 21 Листопада 2017

Особливості датського дизайну сьогодні або все буде хюгге

TRIORA

Не знаємо як у вас, а от у Данії все хюгге. І якщо ви раптом іще не знайомі з новомодним та назатишнішим трендом сезону, самий час дізнатися про хюгге більше.

Що таке хюгге?

хюгге в интерьере

Цей оригінальний термін датчани пояснюють, як уміння радіти життю, цінувати прості речі та знаходити позитивні моменти навіть у звичному посередньому дні. Складно? Можливо. Проте результат дивовижний. Адже не дарма Данію визнали найщасливішою країною у світі. І якщо ви хочете повчитися у датчан жити у стилі хюгге, тоді варто почати з організації домашнього простору.

Що вирізняє стиль хюгге? 

  1. Атмосферність. Саме вона є найбільшою цінністю інтер’єру. Датчани створюють її завдяки ретельному та обдуманому підбору кожної деталі, кольору, матеріалу. Їхні будинки ніби наповнені чистотою гірського повітря та спокоєм літніх зелених полів. Кожна деталь тут знаходиться на своєму місці, служить частиною чудової завершеної мозаїки і в жодному разі не вибивається із загальної картини. хюгге в интерьереПри цьому будинок виглядає абсолютно невимушено.
  2. Екологічність інтер’єру. Обережна експлуатація природи – це важлива риса датського народу. Їх легка промисловість побудована на переробці використаних матеріалів. У будинках широко застосовують предмети побуту з вторсировини. Всі матеріали добротні і безпечні.
  3. Природні кольори. Нічого близького до неону чи ультраяскравих відтінків. Кольорове оформлення інтер’єру беруть із природи. Білий, сірий, бірюза, коричневий, синій, зелений, м’який жовтий, теплі кольори дерева – усі ці кольори будуть доречні. Також у стилі хюгге популярне застосування у приміщенні різних відтінків одного кольору.интерьер в стиле хюгге
  4. Багато текстилю. Пухнасті килими, в’язані чи вовняні пледи, м’які портьєри, вибиті скатертини, серветки. В інтер’єрі дуже багато текстильних деталей, які створюють надзвичайно затишну атмосферу.
  5. Велика кількість різноманітних деталей. Вони застосовуються в обробці та декорі, органічно доповнюють одна одну. При цьому приміщення абсолютно не виглядає недбалим, усе продумано, виглядає дуже затишно і по-домашньому.
  6. Незвичайний декор. Найчастіше використовують дерев’яні, металеві предмети. Вони повинні дуже гармонійно виглядати в інтер’єрі і підкреслювати атмосферу. А ще у Данії дуже люблять свічки. Вони є навіть на спортивному стадіоні.

интерьер в стиле хюггеГоловний посил усієї інтер’єрної культури хюгге – жити для себе. Будинок створюється не за новомодним трендам, а за смаком власників. Застосовуються психологічно комфортні кольори, легкі та тактильно приємні матеріали. З ними в інтер’єрі усе комфортно та близько людям. Саме тому виходить така легка невимушена обстановка. Створити її просто, якщо уважно прислухатися до свого сприйняття навколишнього світу і реалізовувати його в будинку. Спробуйте – і все буде хюгге!

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader