Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
7 569 просмотров
Понеділок, 12 Листопада 2018

Питання-відповідь: топ популярних питань про фарбу

Anna

А про що ви питаєте продавців магазинів, обираючи фарбу для ремонту? Ми розпитали торгових представників, що найбільше цікавить споживачів. А до списку популярних питань додали рекомендації фахівців TRIORA.

Питання № 1. Чим водоемульсійні фарби відрізняються між собою?

Головні відмінності матеріалів стосуються їхніх практичних якостей і візуального ефекту. Так, фарби бувають:

  • матові і з блиском,
  • білосніжні, що не колеруются в яскраві кольори і ті, які колеруются по палітрі,
  • ті, що миються з високою стійкістю до стирання і ті, що придатні тільки для сухого прибирання,
  • стійкі до ультрафіолету і придатні для використання на вулиці та фарби тільки для інтер’єрів.

У лінійці фарб TRIORA можна знайти матеріал, що задовольняє будь-які комбінації потреб. Головне – позначити, що необхідно і що саме ви очікуєте від матеріалу.

Питання 2. Як заощадити на витраті фарби?

Не варто сподіватися – позитивної відповіді тут немає. Єдине, що допоможе вам зменшити витрату – це правильна підготовка поверхні і обов’язкове її ґрунтування – так знижується поглинання стін і залишається щільний шар фарби. Не варто забувати і про акуратне застосування та нанесення фарб згідно рекомендацій.

Питання 3. На скільки вистачає фарби в цій тарі?

У лабораторних дослідженнях вираховується витрата фарби на 1м². Звичайно, в магазині не завжди зручно вираховувати загальну площу фарбування. Щоб спростити цей момент, ми надаємо на етикетці інформацію щодо того, яку площу ви зможете покрити фарбою з цієї тари.

Важливий момент: не забувайте, що витрату прораховують, виходячи з нанесення фарби в 1 шар.

Питання 4. А що, потрібно фарбувати в 2 шари?

А ось і питання, яке часто випливає з попереднього. Навіть попри те, що наша фарба має високий ступінь покриваності і щільно лягає вже в 1 шар, згідно з технологією правильного нанесення, будь-який лакофарбовий матеріал створює хороше покриття тільки у 2 шари. Так виходить міцне і однорідне покриття, насичений колір.

Питання 5. Чим пофарбувати нежитлове приміщення?

Веранда, дача, гараж, офіс – усі ці приміщення об’єднують такі умови:

  • не підтримується постійний температурний режим;
  • вирує діяльність і стіни підлягають активним впливам;
  • є необхідність миття стін.

Найоптимальніші для таких випадків матеріали, призначені для використання на вулицях. Вони стійкі до дії води, хімічних речовин, атмосферних явищ. Підійде:

У всіх цих матеріалів відмінна атмосферостійкість. При правильному нанесенні покриття прослужить близько 10 років.

Питання 6. А можна використовувати фасадну фарбу в приміщенні?

Як правило, це питання невід’ємне від попереднього. Часто фарба для вулиці асоціюється з певною небезпекою застосування у будинках. Так, для алкідних матеріалів це побоювання доречно, а ось фарби на акриловій основі не шкідливі – сміливо використовуйте їх всередині будинків.

Питання 7. Чим пофарбувати «дешево і сердито»

Запит «дешево і сердито» сьогодні найпопулярніший у покупців. На жаль, золоту середину знайти складно. Або дешево, добре, але недовго, або недешево, але надовго. З огляду на підготовчі роботи і купівлю відповідних матеріалів, то «те на те» й вийде – викластися, але пофарбувати раз на 5-10 років чи заощадити, але фарбувати через 3-5 років.

Питання 8. А правда, що фарба білосніжна і не жовтіє із часом?

Уточнимо – ідеально біла фарба виключає колерування в інші кольори. Її мета – зберігати білизну роками. Такими властивостями володіє ультрабіла фарба TRIORA. Інші матеріали мають так званий відносно білий колір і колеруются в пастельні тони з палітри TRIORA. Якщо хочете білий яскравіший за гірські вершини, обирайте ультрабілу фарбу TRIORA. Додамо, що білі акрилові матеріали TRIORA зберігають колір і не жовтіють. Пожовтіння властиве лише алкідним фарбам.

Питання 9. Чим прибрати цвіль?

До цвілі може призвести що завгодно – нерівномірний нагрів приміщення, порушення цілісності міжпанельних швів і зовнішніх стін у приміщенні, погане провітрювання. Марно робити косметичний ремонт, не вивівши грибок з дому. Кращий варіант – механічно очистити стіни доти, доки не зникнуть найменші натяки на цвіль. Після цього місце обов’язково знезаражується за допомогою Біозахисного засобу TRIORA. Біозахист повністю дезінфікує поверхню стін і перешкоджає подальшому розвитку цвілі. Ваше завдання – стежити за опаленням і провітрюванням, щоб прибрати причини появи грибка.

Питання 10. Невже фарби колеруються ?!

Багато хто думає, що палітра кольорів TRIORA представлена ​​в готовій фарбі. Насправді всі наші фарби випускаються білими і за допомогою колорантів тонуються за формулою на спеціальному обладнанні у професійних студіях TRIORA. Бажаний колір можна вибрати в палітрі і замовити тонування тільки у студії.

Ось це і є ТОП-10 найпопулярніших питань, які наші профконсультанти щодня чують у магазині. Сподіваємося, наш матеріал допоможе бути «підкованим» покупцем.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader