Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
9 043 просмотров
Четвер, 25 Січня 2018

Чому варто пофарбувати двері у чорний колір: дослідження

Gavrilenko

Питання дня: чорні двері – помилка інтер’єрного дизайну або дуже стильне рішення? Обидва варіанти мають прихильників. Але якщо заперечення чорного зрозуміле – із класикою не посперечаєшся, то переваги чорних дверей варто розглянути на практиці. Чи вдало виглядатимуть чорні двері? Досліджуємо застосування кольору.

Чорні переваги

Черные преимуществаПочнемо із того, яка нам користь від чорного кольору взагалі.

 1. Завжди красиво. Будь-які чорні речі – від гаджета й до посуду, виглядають елегантно та стильно.
 2. Приховує недоліки. Де б не застосовувався чорний – він завжди рятує ситуацію. Чорний одяг – робить стрункішими, чорна фарба – приховує вади поверхні, на чорних меблях не видно потертостей та випадкових плям.
 3. Дуже добре поєднується із будь-якими кольорами. Один із небагатьох кольорів, у якому можна не сумніватися – гармонує всюди й з усім.

Ну і нарешті, чорний колір цього року у списку найпопулярніших кольорів для інтер’єру. Тож, є привід випробувати його на дверях. Спробуємо?

Кращі двері – чорні двері

Лучшая дверь – черная дверьРозглянемо найбільш вдалі варіанти застосування чорних дверей в інтер’єрах.

 1. Колір ушляхетнює старі двері. Міжкімнатні двері вже старі, а змінити їх не входить у ваші плани? Пофарбуйте двері чорною емаллю. У чому перевага?
 • Чорна емаль рівномірно перекриє будь-яке попереднє покриття на дверях.
 • Блиск надасть дверям ошатності й благородства. А якщо ще й додати модні дверні ручки – ефект вас здивує.

Подібний прийом можна застосувати і до простих білих дверей із ДСП. Пофарбовані у чорний, вони відразу набудуть дорожнечі й шику.

 1. Чорний рятує становище. Це допоможе, якщо двері не входять у загальну задумку інтер’єру кімнати. Пофарбовані у чорний колір, вони виглядають акуратно у будь-яких стилях.
 2. Стелі стають вищими. Практика підтверджує – вузькі чорні двері візуально збільшують висоту приміщень. Додайте для рівноваги пару вузьких чорних рамок на стіні.
 3. Двері – гарант гармонії. Часто у будинках збирається багато чорних деталей. Чорний малюнок на килимі, екран телевізора, квітковий вазон, монітор та клавіатура. Хочете перетворити все це на композицію? Фарбуйте двері в чорний. Ви здивуєтеся, але інтер’єр відразу стане цілісним та завершеним.
 4. Просто та практично. Чорні дверей не забруднюються. Точніше, вони ніколи не видадуть вас, якщо ви забудете вимити двері. На них не помітні відбитки пальців та інші наслідки побутових справ. Вони завжди виглядають добре. А якщо двері раптом випадково подряпає хатня тварина, можна заховати маленькі пошкодження під чорним лаком для нігтів або маркером.

Як пофарбувати двері в чорний?

Для фарбування дверей підійдуть такі матеріали:

 • Чорна емаль ПФ-115. Найпростіший спосіб. Емаль наноситься на будь-які поверхні, дає гарний насичений колір, блиск. Із недоліків – неприємний запах. Якщо обстановка дозволяє тривале провітрювання, можна застосувати й емаль.
 • Лазур TRIORA кольору «Чорне дерево». Ідеальна для фарбування натурального дерева. Вона захищає деревину, надає їй багатий колір, блиск, підкреслює текстуру.
 • Напівматова та матова інтер’єрні фарби TRIORA. Попередньо ці фарби колеруются у чорний колір. Наносити їх краще на очищену деревину у кілька шарів. Після висихання двері варто покрити акриловим лаком. Це зміцнить кольорове покриття та продовжить його службу.

Як довело наше дослідження, чорні двері – це красиво, практично, універсально та доречно у будь-якому інтер’єрі. Спробуйте сміливі рішення в дизайні і будьте засновником стилю для своїх друзів.Как покрасить двери в черный?

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader