Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 524 просмотров
Понеділок, 13 Листопад 2017

Пофарбовані стіни як альтернатива кахлю у ванній

Gavrilenko

Ще півстоліття тому ніхто б і не подумав, що фарба у ванній кімнаті може бути серйозним конкурентом кахлем на стінах. Ви сумніваєтеся у цьому і сьогодні? Що ж, тоді ця стаття саме для вас.

Незаперечні плюси фарби

  1. правильное использование красокВологостійкість. Існують фарби, які не бояться впливу води. Наприклад, напівматова інтер’єрна фарба TRIORA має найвищий клас вологостійкості та рекомендована саме для ванних кімнат.
  2. Зручне нанесення. Якщо кахель не кожен зможе покласти, то із фарбуванням стін справа йде простіше. Це виконати набагато легше та швидше. Головне – добре підготувати поверхню, вирівняти недоліки стін шпатлівкою і проґрунтувати гідроізоляційною ґрунтовкою TRIORA. Вона створить на поверхні плівку, яка не дасть воді проникати всередину стіни.
  3. Простота наступних ремонтів. Пофарбовані стіни можна спокійно перефарбовувати без подальших підготовок.
  4. Оригінальне оформлення. Із фарбою можна створити на стіні будь-який малюнок, можна пофарбувати стіни за технологією омбре, можна нанести різнокольорову фарбу смугами. Виглядає все дуже свіжо та оригінально.
  5. Економічність та якість. При менш витратній фінансовій частині фарбування стін дає хороший результат і дозволяє часто оновлювати ванну кімнату доступно, цікаво та добротно.

Правильне використання фарб

Як і будь-який матеріал, при неправильному використанні фарба втрачає свої позитивні властивості. Розглянемо найчастіші помилки, пов’язані із фарбуванням у ванних кімнатах.

  • Не дивлячись на водостійкість фарби, можна безперервно лити на неї воду. Найбільше під вплив води у ванній підпадають зони у рукомийника та стінка безпосередньо у самій ванній. Якщо ви переживаєте, що вразливі стіни швидко втратять вигляд, подбайте про додатковий захист. Зони ризику можна приховати за гартованим склом, на зразок того, як роблять із робочою зоною на кухнях або ж частково викласти кахлем. Це зробить інтер’єр оригінальним та продовжить службу ремонту.
  • Тріщини на покритті. Це не вада фарби, а недолік підготовки поверхні. Тріщини можуть виникнути у разі, якщо неякісно прошпатльовано стіну, знехтували ґрунтовкою на старій стіні або не врахували сумісність матеріалів. Роблячи ремонт, враховуйте усі рекомендації виробника і використовуйте матеріали однієї фірми – так збережеться сумісність складових компонентів.
  • Цвіль. У ванних ризик її виникнення найбільш високий. Якщо хочете уникнути цього, перед початком робіт покрийте стіни БІО-захисним засобом TRIORA. Він знезаразить поверхню від бактерій та буде додатковим захистом стін.
  • Вентиляція. Перепади температур та завжди підвищена вологість створюють несприятливі умови для ванних. Потрібно обов’язково провітрювати приміщення або за можливістю подбати про додаткову вентиляцію. Добре просохлі стіни надовго збережуть рівномірне гарне покриття.

Фарбі у ванній бути. Вона якісно виконує захисні функції стіни, є хорошим матеріалом для цікавих інтер’єрних рішень і добротно служить багато років.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader