Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
6 420 просмотров
П’ятниця, 16 Листопада 2018

Популярні кольори Пантон осінь-зима 2018-2019

Anna

Так вибрати синій чи ні? А може, робити ставку на зелений? Здається, він буде в моді в майбутньому році… Якщо ви не можете вирішити питання підбору кольорів для будинку або гардероба, наш матеріал допоможе прийняти правильне модне рішення. Читайте про палітру 10 кольорів цього сезону від лабораторії кольору Pantone.

№ 1. Червона груша

Темний червоний колір ідеально підходить до модного зараз оксамиту в текстилі. На стінах спробуйте застосовувати його, поєднуючи з контрастним білим, як в нашому ролику. У палітрі TRIORA такий відтінок представлений кольором Червоний екіпаж, 191А. 

№ 2. Відважний мак

Цей тон практично повторює торішній трендовий червоний. Так що шанувальники кольору нічого не втрачають. Традиційно такий яскравий відтінок – кращий для деталей. Спробуйте Карколомний червоний, 261А з палітри TRIORA. 

№3. Туманно-синій

Яскравий, але такий затишний синій чудово зайде в інтер’єри і як центральний колір, і як додатковий. Радимо використовувати колір Класичний блакитний, 7233D у поєднанні з ванільно-бежевим – найкраща комбінація кольорів за теплотою і контрастом.

№4. Цейлонський жовтий

А ось це вже ефективні ліки від зимових холодів. Якщо оновити інтер’єр текстилем такого кольору, вийде поєднання тепла і оптимізму. У кольорах TRIORA шукайте його як Вічно-золотий, 1033D. 

№5. Оливки для мартіні

Цей колір краще використовувати в інтер’єрі у комбінації з іншими кольорами. Наприклад, як контрастний тон до бежевого і попереднього відтінку жовтого. У колеровочних студіях TRIORA цей відтінок жовтого називають Сандаловою корою, 3023D.

№6. Рудий апельсин

Так! Тепер цитрусовий можна зустріти де завгодно. Не відмовляйте собі в задоволенні використовувати позитивну енергію кольору. Він чудово поєднується з туманним синім палітри Pantone і базовими тонами. Ми радимо Помаранчеве покривало, 7073 D TRIORA. 

№7. Ультрафіолет

Так, цей колір 2018 року переходить і у майбутній сезон. Користуйтеся ним в задоволення. А як застосувати в інтер’єрі колір Тінь від гори, 203А, дивіться у майстер-класі

№8. Пелюсток крокусу

Легкий і приємний колір підійде для будь-якої з кімнат. Красивий у компанії ультрафіолетового і світло-жовтого з палітри сезону. Хочете такий колір? Тоді колеруйте фарбу у тон Пелюстка фіалки, 7171Р. 

№9. Світло рампи

Світло-жовтий можна без побоювання використовувати як основний колір для стін і стель. Він оптимальний в північній кімнаті і тільки посилить тепло на південній стороні будинку. З палітри фарб TRIORA такий відтінок пантона повторює колір Вістря пера, 1031Р.

№10. Зелений кетцаль

Багатому і затишному зеленому прогнозують бути кольором майбутнього року. Тож, вибравши цей відтінок, ви надовго затримаєтесь у тренді. Зелений красиво виглядає на стінах офісів і ресторанів. Із житлових приміщень оптимальний для віталень. Вирішивши пофарбувати стіни в зелений, шукайте цей відтінок в палітрі TRIORA під номером 74А Вечірній ставок. 

Відмінна риса добірки кольорів холодного сезону в тому, що вона багата яскравими, літніми фарбами. Лимонний, червоний, фіолет – усі ці кольори роблять зиму соковитішою, додають будням настрою. Їх можна незвично комбінувати між собою, а також із кольорами з додаткової палітри: темно-синім, вершково-білим, мигдальним, світло-сірим і рудувато-коричневим. Яскрава добірка буде доречна в будинку, нарядах, декорі. Наприклад, прикрасивши новорічну ялинку кульками цих кольорів, ви зустрінете зимові свята на трендовій хвилі.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader