Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 617 просмотров
П’ятниця, 30 Березня 2018

5 помилок у меблюванні будинку

Gavrilenko

Як же оздобити інтер’єр квартири, щоб було стильно та ергономічно? Для цього достатньо уникнути найпоширеніших помилок у розстановці меблів. Використовуючи наш підказник, ви зможете навіть найменше житло перетворити на ідеально облаштований простір, повний необхідних речей.

  1. Ориентир на линию периметраОрієнтир на лінію периметра

Залиште ці армійські принципи! Не важливо, маленька у вас кімната або велика – меблі потрібно ставити так, як вам подобається, відійшовши від лінії стіни. Головне, щоб між усіма предметами зберігався вільний прохід. Створюйте зони різного призначення, рухайте меблі в будинку і перетворюйте інтер’єр без суворих меж.

  1. Пустой центр комнатыПорожній центр кімнати

Багато вільного місця – це добре. Але якщо це місце ви ще й задієте правильно, буде взагалі шикарно. Спробуйте поставити у центрі кімнати столик та крісла. Це класичне рішення, яке перетворить порожнє місце на зону відпочинку та приємних посиденьок. Можна піти ще сміливіше та розставити у кімнаті стелажі або ж прямо по центру поставити затишний диван.

  1. Нерациональное использование маленького помещенияНераціональне використання маленького приміщення

На жаль, не завжди виходить поставити у маленьку кімнату мало меблів. Але завжди можна це збалансувати. Розміщуйте меблі у приміщенні раціонально. Не нагромаджуйте все в одному кутку або біля однієї стіни. «Розкидайте» предмети по різних частинах приміщення. А ще краще – використовуйте в інтер’єрі невеликих кімнат компактні меблі. Ідеальний варіант – пересувні моделі-трансформери.

  1. Выбор цветаВибір кольору навмання

Дуже важливий момент, на який ми ніколи не звертаємо уваги – це добірка кольору корпусних меблів. У чому особливість? Меблі з дерева потрібно підбирати під освітлення в кімнаті. На сонячному боці будинку дерево часто вигорає, втрачає свій колір. Тому краще підбирати сюди світлі відтінки – на них втрати непомітні. Якщо дуже хочете темні меблі, тоді обов’язково подбайте про щільні штори або жалюзі.

  1. Багато зайвого

Много лишнегоНамагайтеся заховати подалі усі непотрібні речі або ж те, чим ви рідко користуєтеся. Проблема дрібниць у тому, що вони створюють у житлі захаращеність, за якою не видно ані інтер’єру, ані самих меблів. Що ж робити із десятком сувенірчиків, стопками прочитаних журналів та покинутими капцями? Придбати іще одну тумбу та прибрати із поля зору усі ці дрібниці. Вже краще додати один предмет меблів, аніж спотикатися через деталі та переставляти їх при кожному прибиранні. Так ви зробите будинок набагато охайнішим.

Спробуйте для початку скласти план меблювання на папері, щоб не витрачати сили на переставлення. Так можна зрозуміти, як виглядатиме інтер’єр у перспективі. Обирайте для житлових кімнат меблі легких конструкцій, у розстановці деталей дійте сміливіше, уникайте нагромаджень, шукайте нові рішення. Меблювання – процес творчий. Насолоджуйтесь та отримуйте хороший результат.Меблировка

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader