Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 408 просмотров
Понеділок, 26 Березня 2018

Правила роботи з яскравими кольорами в інтер’єрі

Gavrilenko

Яскраві кольори в інтер’єрі – відмінний спосіб зробити його індивідуальним, додати енергії у звичний ритм, створити вражаючу атмосферу. До того ж, у 2018 році дизайн інтер’єрів голосує «ЗА» яскраві рішення. А щоб кольорові експерименти вдало втілилися у життя, читайте поради дизайнерів про те, як поєднувати кольори та правильно працювати із яскравими фарбами.

5 правил роботи з кольором

  1. Завжди враховувати освітлення в кімнатіВсегда учитывать освещение в комнате

Підібравши собі бажаний відтінок, огляньте пробний екземпляр при різному освітленні – на вулиці, у приміщенні у світлі жовтої або білої лампи, ввечері. Якщо обраний колір вам подобається у будь-якому світлі, можете сміливо на ньому зупинятися.

  1. Не треба строкатостіБез пестроты

Не потрібно використовувати занадто багато кольорів в одній кімнаті. Особливо якщо ви вирішили віддати перевагу яскравому кольору вперше. Використовуйте його один. Якщо пофарбувати кожну стіну у різні кольори, вийде негармонійно та не надто комфортно для проживання. Багато кольору у будинку створює емоційну невизначеність, візуально важко для сприйняття.

  1. Кольорові зониЦветные зоны

Достатньо обрати у кімнаті або ж усьому будинку те місце, де хочете зробити кольоровий акцент. Це можуть бути стіна, двері або навіть стеля. До речі, яскраві стелі відмінно виглядають навіть у маленьких приміщеннях.

Для тих, хто боїться яскраво фарбувати стіни у житлових кімнатах, дизайнери радять потренуватися на нежитлових приміщеннях. Яскравий колір відмінно підійде для прохідних кімнат. Наприклад, коридору чи передпокою. Часто господині обирають соковиті відтінки для кухонь. Ці зони відмінно пожвавлюють загальний інтер’єр. Також добре виглядають яскраві кольори на дверях, укосах, у текстильних елементах. Дизайн інтер’єру від цього тільки виграє.

  1. Невідповідність кольоруНесоответствие цвета

Трапляється таке, що після фарбування кімнати власник розуміє, що колір виявився занадто яскравим і виглядає зовсім інакше, аніж хотілося б. Щоб не сталося такої помилки, намагайтеся обирати колір на відтінок світліше за той, що вам сподобався. Справа у тому, що на великих площах кольори сприймаються зовсім інакше. Вони активніші, яскравіші, складніше виглядають. Враховуйте це. Якщо ж таке вже сталося і перефарбувати стіну немає можливості, рятуйте ситуацію білим кольором. Білі меблі, килим, портьєри допоможуть заспокоїти обстановку.

  1. Поєднуйте кольори у кімнатахСочетайте цвета в комнатах

Кольори, які ви використовуєте у всіх кімнатах, повинні гармоніювати та поєднуватися між собою. Не варто фарбувати спальню рожевим, а вітальню – помаранчевим. Обирайте палітру, де кольори виглядають гармонійно, підкреслюють один одного, а не перекривають. Так кімнати будуть виділятися, а загальна концепція житла виглядатиме органічно.

Яскраві кольори в інтер’єрі – це стильно, сміливо і зовсім не страшно. Ну а якщо ви все ще боїтеся кольорового різноманіття, використовуйте просте правило – у кожній яскравій кімнаті створюйте ділянки спокійного тону. Достатньо світлих жалюзі на вікнах, меблів або навіть картин у пастельних тонах. Для чого це потрібно? Очі, які не звикли до яскравих тонів, будуть відпочивати на легких кольорах. Крім того, зі світлими деталями колір виглядає соковитіше та цікавіше. Вдалих експериментів!

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader