Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
14 357 просмотров
Понеділок, 27 Серпня 2018

Ви готові? Трендові кольори в інтер’єрі 2019

Anna

Ви готові до інтер’єрних тенденцій 2019 року? А дизайнери сміливо приміряють майбутні тренди у своїх роботах, створюючи інтер’єри “про запас”, щоб надовго зберегти їх актуальність. Поговоримо про головне – які кольори в інтер’єрі 2019 будуть домінувати і як застосовувати їх у наших будинках.

Що тренд прийдешній нам готує?

Почнемо з головного. Із популярних інтер’єрних стилів у майбутньому році в моді залишаються:

  • Скандинавський
  • Лофт
  • Хай тек
  • Екостиль

Переходить із 2018 року і обов’язкова вимога до інтер’єру – максимальна функціональність, затишок, зручність. Цей підхід дуже полюбився людям, зробивши будинок набагато практичнішим і душевним. Також тренди 2019 залишають свободу поєднувати в одному приміщенні декілька схожих стилів, використовувати різне стилістичне оформлення у кожній кімнаті будинку. Ще одна площина, де можна творити без обмежень – добірка кольору і кольорові поєднання.

Основні кольори 2019 року

А рік обіцяє бути яскравим. Нам пропонують сміливіше використовувати кольори в будинку і не відмовляти собі у яскравих деталях. Любителям пастельних тонів нагадуємо – світлі поверхні в інтер’єрі повинні виділятися за рахунок фактури або малюнка. Навіть біла стіна буде модною, якщо на ній чітко видно візерунок.

Читайте також: 13 відтінків білої фарби, які підкорили дизайнерів з усього світу

Що ж стосується яскравих тонів, це будуть цікаві складні відтінки, отримані від червоного, зеленого, синього і жовтого кольорів. Ось ті, яким прогнозують особливу популярність у 2019 році.

  • Світло-бірюзовий. Сюди ж можна додати блакитний і м’ятний. Усі свіжі відтінки блакитно-зеленої палітри будуть до речі. Мета цього тренда – створити в будинку атмосферу миру та спокою..
  • Рожевий з відтінком червоного. Колір малини апетитно виглядає у модному оксамиті, прекрасно піднімає настрій. Його радять вибирати для кухонь або віталень.
  • М’який жовтий. Цей колір є носієм позитивних емоцій. А ще це найкращий відтінок, який візуально утеплює приміщення, допомагає висвітлити темні кімнати.

Читайте також: Як перестати боятися використовувати жовтий в інтер’єрі

  • Марсала. Сьогодні вітають м’які марсалові відтінки, які вигідно відтіняють базові інтер’єрні тони. Цей колір чудово підійде для віталень, кухонь, а також невеликих деталей-родзинок в інших кімнатах.

Практично всі кольори цієї палітри можна поєднувати між собою, створюючи ті самі несподівані композиції.

Читайте також: Як поєднувати кольори в інтер’єрі: 9 лайфхаків

Який колір вибрати для свого будинку? Тут правило залишається незмінним – орієнтуйтеся на розміри кімнати, її освітленість і сторону розташування.

Кольорові експерименти позитивно впливають на наш будинок – оживляють атмосферу, додають емоцій. Деякі дизайнери взагалі рекомендують перефарбовувати стіни ледь не щороку. Тож, не відмовляйте в задоволенні бути в тренді і робити життя яскравим.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader