Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 485 просмотров
Середа, 25 Жовтень 2017

Риб’яча луска – новий тренд в інтер’єрі

Черных Галина

Щоб оновити будинок оригінальним трендом, не обов’язково обзаводитися акваріумом з підводним мешканцем. У моді – малюнок в інтер’єрі, який повторює рибну луску. І чим екзотичніший риб’ячий візерунок, тим ефектніше виглядає композиція. Давайте дізнаємося, де це доречно і як правильно застосовувати луску.

Ловись, рибко, велика й маленька

Риб’яча луска стала одним із неординарних дизайнерських рішень, запозичених у фауни планети. Такий малюнок виглядає свіжо і незвично, гармонійно вписується в будь-який стиль, виступає оригінальною та ненав’язливою деталлю, візуально додає стінам об’єм. Візерунок передають у шпалерах, текстилі, металевих кованих виробах, на фасадах меблів, а найчастіше – у керамічній плитці.рыбья чешуя в интерьере

Як і з чим використовувати такий малюнок? У будь-якому вигляді та у будь-яких приміщеннях.

  • У кухні дизайнери радять не винаходити велосипед, а використовувати в зоні робочого столу «лускату» кахельну плитку, виклавши нею фартух на стіні.
  • У ванній красиво виглядає облицювання стін плитою такої форми в парі з традиційним квадратним кахлем на підлозі. Часто за допомогою плити-луски виконують і бордюр для самої ванної. Виходить гармонійна композиція.
  • Цікаве застосування знайшли дизайнери риб’ячої луски у вітальні. Її використовують як декоративний елемент, викладаючи із різнокольорових плиток мозаїку на стіні. А ще можна однотонною плитою викласти на стіні об’ємний малюнок. Наприклад, як це роблять, імітуючи камені на стінах.рыбья чешуя в интерьере
  • Гарну альтернативу плитці становить структурна фарба. Трохи фантазії та досвіду – і можна створити красиву луску на поверхні стіни. А якщо застосувати для додаткового покриття блискучий декоративний матеріал «TOP lasur» TRIORA, вийде справжня імітація золотої рибки.
  • Якщо хочете застосовувати у житлових приміщеннях тепліші за фактурою матеріали, підберіть шпалери з малюнком луски. Це простий, із незначними витратами варіант для декору однієї із центральних стін кімнати.

Дизайнери рекомендують

рыбья чешуя в интерьереДля тих, хто прагне зробити ще цікавішим новий тренд в інтер’єрі, ми приготували кілька порад від дизайнерів.

  • Плитка різних відтінків, перехідні кольори. Перехід кольорів кахлю знизу догори, від темного до світлого створює ілюзію об’ємного малюнка і гарне покриття. Можна піти іншим шляхом – взяти плитку різних кольорів і викладати її смугами, чергуючи колір за кольором.
  • Контрастна затирка між плитками. Темна – до світлого кахлю і навпаки. Це виглядає вишукано, підкреслює колір кахлю і надає інтер’єру індивідуальності.
  • Метал та кераміка. Неймовірно ефектно виглядає поєднання матового однокольорового кахлю і плитки, виконаної під метал. Із ними стіна виглядає багато та благородно.
  • Плитка і фарба. Оригінальний варіант для створення бордюру на стіні. Наприклад, нижня частина стіни обкладається плиткою, а верхня частина покривається контрастною фарбою. Оригінально виглядає декор, де край плити викладений нерівно, хвилями.

Візерунок дивовижних риб гарний тим, що він виглядає абсолютно ненав’язливо, поєднуючи в собі геометрію, об’єм, практичність матеріалів. Завдяки цьому лускатий візерунок надовго збереже актуальність в інтер’єрі і буде родзинкою вашого будинку.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader