Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 009 просмотров
Субота, 5 Травня 2018

Що нам розповість Salone del Mobile 2018: 9 трендів із міланської виставки

Gavrilenko

Уже більш ніж півстоліття на щорічній виставці в Мілані Salone del Mobile концентрується все найунікальніше зі світу інтер’єрів. Цього року свій погляд на новий інтер’єр і дизайн продемонструвало понад 2000 компаній-учасників зі 160 країн. Виділимо найяскравіші тренди виставки.

ТОП-тренди виставки

  • Керамограніт

КерамогранитЦе безумовний лідер минулої виставки. Практично на кожній експозиції були представлені вироби з керамограніту. У своїй популярності він перевершив навіть натуральний камінь. Найактивніше його використовують у меблях, виконуючи з міцних плит фасади, стільниці та декоративні деталі. Матеріал ефектно виглядає і дуже практичний у побуті.

  1. Мармуровий візерунок

Мраморный узорСвіжі тренди у дизайні закликають відмовитися від натурального каменю і використовувати його елегантну імітацію. Той самий керамограніт дуже популярний у мармуровому забарвленні. Активно застосовувався і друк візерунка на склі. На першому місці за популярністю – стільниці у мармурі, за ними – фасади та облицювальні матеріали для стін.

  1. Червоно-помаранчева палітра

Красно-оранжевая палитраМіланська виставка 2018 активно пропагує яскраві кольори в інтер’єрі. Апельсиновий, теракотовий, цегляний, насичений гранатовий, винний. Усі ці яскраві похідні енергійного червоного кольору застосовуються в інтер’єрах, починаючи від стін і до швів на оббивці меблів. Поряд із червоними як фон використовували сірий колір у різних відтінках, запилену зелень, синій.

  1. Поєднання різних фактур

Сочетание разных фактурОксамит зі шкірою, пухкий метал із гладким склом, поліроване дерево з живим каменем. Нові тенденції у дизайні квартир вітають будь-які поєднання із різними фактурами. Цікаво, що багато виставкових інтер’єрів були представлені у монохромній палітрі з акцентом саме на фактуру. Головне, щоб вони не тільки відчувалися тактильно, а й були помітні візуально.

  1. Природі дорогу

растительные принтыВже не нове у дизайні інтер’єру, але знову дуже популярне – рослинні принти. Квіти, листя, гілки дерев та абстрактні візерунки, що нагадують рослини – це найяскравіші принти виставки. Як і кольори, вони використовувалися дизайнерами на стінах, у текстилі штор та меблевих оббивок. Також використовували і рослини у вазонах.

  1. Дерево всюди

Дерево в интерьереНавмисне нешліфоване, грубо обтесане та ідеально гладке як метал – будь-яке дерево буде хітом інтер’єру. Його поєднують із каменем, металом, склом. Окрема увага – переробленому дереву. Наприклад, одна меблева компанія закуповує шпали, що вже відпрацювали, і робить із них шпон для фасадів. Виглядає дивовижно.

  1. Новітні технології у кухнях

Новейшие технологии в кухняхВбудована прямо в обідній стіл індукційна плита, світильники у бильці крісел або телевізор у робочому столі. Сьогодні на тлі високої конкуренції виробники намагаються перевершити один одного у технічних рішеннях і зробити максимально практичним все. Будь-який предмет інтер’єру повинен виконувати кілька функцій. Мета такого об’єднання в тому, щоб зберегти простір будинку і мінімізувати кількість предметів у ньому.

  1. Східні килимки

Восточные коврикиТрадиції країн сходу простежуються у візерунках, простоті меблів і особливо яскраво – у килимах. М’які килимки з тонким наповнювачем, на яких можна сидіти і навіть лягти подрімати – справжній хіт виставки. Деякі студії пропонують килимки у комплекті із пуфами і подушками як альтернативу м’яким гарнітурам або як доповнення у вигляді накладного матраца.

  1. Дух індустріалізації

стиль industrialНові тенденції у дизайні квартир включають в себе і яскраві риси стилю industrial. У інтер’єрах фігурують металеві грубо зварені стелажі, а каркаси корпусних меблів виконані з чорного необробленого металу. Були навіть моделі з грубої арматури. Чим простіше та реалістичніше виконано, тим модніше. До речі, металеві каркаси – ще й величезний плюс на користь міцності і довговічності меблів.

Ідей для оновлення будинку виставка Salone del Mobile дала достатньо. Багато що із новинок легко реалізувати у квартирі власноруч. Тож, творіть, і будьте у тренді.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader