Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
6 061 просмотров
Понеділок, 11 Червня 2018

Скандинавський стиль на кухні: 5 особливостей

Gavrilenko

Якою має бути правильна кухня? Функціональною і красивою, зручною для господині і комфортною для мешканців. Ці завдання легко вирішує кухня у скандинавському стилі. За що люблять мінімалізм північних країн? Як втілити його у наших інтер’єрах? Дізнатися відповідь допоможуть 5 головних особливостей стилю.

Настрій – скандинавський стиль

Головні ознаки скандинавського стилю – це простота обстановки, багато світла, натуральні матеріали. А ще кухня у скандинавському стилі має обов’язкові специфічні особливості.

Особливість № 1. Тільки біла стелябелый потолок

Скандинавський стиль на кухні 2018 року допускає використання яскравих кольорів для створення акценту на стінах. Але кольорову стелю скандинавський інтер’єр категорично не передбачає. Змінивши колір, ви вийдете за межі стилю. Стеля скандинавського стилю – рівна і біла. І це, до речі, чималий плюс – у приміщенні добре розсіюється світло, кімната світліше. Турбуєтеся, що така стеля на кухні непрактична? Використовуйте в роботі фарби, що миються. Підійде напівматова фарба TRIORA з легким блиском або матова фасадна фарба TRIORA. Ці матеріали з найвищим класом стирання. І навіть якщо раптом масло зі сковороди бризне на стелю, ви зможете це усунути швидко і без втрат.

Особливість № 2. Стіни для зручностіВыгодный вариант для неровных стен

Скандинавський дизайн інтер’єру не вимагає від вас пишнот і ювелірної роботи в обробці стін. Оптимальний варіант – пофарбувати стіни у білий, сірий або пастельний відтінок напівматовою фарбою TRIORA.
Вигідний варіант для нерівних стін – нанести структурну фарбу валиком. Вийде шорстка поверхня, яка підкреслить недбалість стилю і приховає недоліки стін. Структурна фарба миється, її можна завжди відновити, просто пофарбувавши зверху фарбою, що є безсумнівним плюсом для кухонь.

Особливість № 3. Акцент на кухонний фартухкухня в скандинавском стиле

Спочатку у скандинавському стилі необроблені стіни на кухнях були цілком нормальним явищем. У сучасному ж приміщенні їх можна відтворювати. Цегляна кладка імітується за допомогою структурної фарби або фасадної штукатурки TRIORA, фарбується матеріалом у колір цегли, після – покривається лаком. Таке покриття має високу стійкість до бруду і ушкоджень, ідентично по стійкості до кахельної плитки, але при цьому виглядає більш індивідуально і характерно. І, до речі, на відміну від плит, його завжди можна перефарбувати.

Особливість № 4. Меблі за принципом «простіше простого»мебель белого цвета

Купуючи меблі, віддайте перевагу простим геометричним формам, натуральному дереву або його штучним аналогам. Підійдуть меблі білого кольору. Ніяких складних фасадів, скляних вставок і блискучої фурнітури. На таких кухнях пофарбований піддон куди доречніше м’якого дивана. У чому плюс? Це дозволяє заощадити на меблях і проявити себе у творчості, створивши сидіння або стіл власноруч.

Особливість № 5. БЕЗ фіранок

Погодьтеся, це дуже практично для кухні. Фіранки швидко брудняться, а ось віконні ролети – зручно і відмінно гармонують зі скандинавським стилем. Ключовий фактор підбору – білий колір і максимальна простота.
Скандинавський стиль ідеальний, якщо ви хочете створити у будинку невимушену атмосферу. Він ні до чого не зобов’язує, дозволяє легку недбалість і вибачає дрібні недоліки. Цей стиль затишної свободи відмінно імпонує сучасним кухням і просто реалізовується у побуті. Чому б не скористатися цим актуальним трендом?

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader