Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
5 770 просмотров
П’ятниця, 17 Листопад 2017

Поєднання різних видів металу і кольорів в інтер’єрі

Gavrilenko

Шик, блиск, краса – це те, що вносить метал у наш інтер’єр. Як правильно його використовувати? Із якими кольорами поєднувати, щоб не помилитися і отримати яскраву композицію? Даємо відповіді!

Металева мода

Примітно те, що метал завжди модний в інтер’єрі. Сьогодні його використовують для оформлення стінки біля робочого столу на кухні, ним прикрашають стіни у житловому приміщенні і навіть застосовують у покриттях для підлог.

У тренді:

  • Багато металевих деталей у кухні
  • Комбінація штучно зістареного металу із новим та блискучим
  • Блискучі оздоблювальні матеріали.

Цікаво, що кількість і колір металу рекомендують підбирати, виходячи із розмірів кімнати. Маленьким приміщенням підійдуть невеличкі предмети, а ось у просторих –ефектно виглядають великі металеві деталі. Варто запам’ятати також те, що метал органічніше виглядає в обрамленні теплих кольорів. У поєднанні металу з холодними кольорами інтер’єр може втратити увесь свій затишок.

Правила використання:

  • Помірно без перебору
  • Гармонійно поєднуючи із іншими елементами інтер’єру

Який метал з якими кольорами поєднувати?

ЗолотоЗолото. У інтер’єрі це завжди популярний метал. Поєднується з чистими кольорами, а також із глибокими темними кольорами: коричневим, синім, червоним, бордо, зеленим. Зі світлих вдало доповнить кремовий, бузковий, блакитний, бірюзовий, жовтувато-коричневий колір. Головне, щоб кожна деталь не створювала враження зайвого елемента.

СереброСрібло. Прекрасно доповнить як димчасті, так і яскраві кольори. Не рекомендується поєднувати із чорними – інтер’єр стає похмурим. Найбільш органічне поєднання срібло утворює із сірим. Добре використовувати цей метал і в інтер’єрах, де переважають блакитний, світло-рожевий, бузковий, білий, соковитий жовтий колір, яскрава зелень. Срібні деталі помітні, відразу приковують погляд і тому краще використовувати їх потроху.

СтальСталь. Найбільш поєднуваний метал в інтер’єрі. Використовуйте його до будь-якого кольору та фактури – і ви не прогадаєте. Особливо помітно сталь виглядає на тлі темної матової поверхні, у поєднанні із деревом, каменем, кахлем.

МедьМідь. Дизайнери визнали її найкращим металом для легких інтер’єрів у пастельних відтінках. Також її пропонують використовувати і як помітну деталь на темному тлі: чорному, синьому, зеленому. Добре поєднується мідь із деревом.

ЛатуньЛатунь. Найкраще імпонує інтер’єру у класичному та ретро-стилі. Її радять використовувати у поєднанні із природними кольорами. Така композиція виглядає легко та ненабридиво, імпонує сучасній моді на затишні спрощені інтер’єри.

Використовуйте метал як стильну прикраса, утримуйте його у межах кольору та гармонії і ви отримаєте в будинку вишуканий елегантний інтер’єр.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader