Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
22 585 просмотров
Середа, 21 Березня 2018

Такий популярний лофт: 5 кроків як пофарбувати цегляну стіну

Gavrilenko

Цегла вже котрий рік служить не просто будівельним матеріалом, а справжньою основою для створення популярних лофт-інтер’єрів. Саме на цегляній кладці у  сучасних будинках будується цей оригінальний промисловий стиль. І чим цікавіше оформлені стіни, тим виразніше виглядає дизайн інтер’єру лофт. Поговоримо, як за 5 кроків ушляхетнити цеглу та зробити її прикрасою інтер’єру.

Підготовка поверхні. 3 кроки необхідних робіт

Цегла – мінеральний пористий матеріал. Він активно вбирає лаки та фарби, а ще – бруд та пил. Тому, перш ніж пофарбувати цегляну стіну, оцініть її стан.

  1. Якщо будівля не нова і стіни вже раніше фарбували, видаліть із поверхонь усі попередні покриття. Візьміть щітку та зніміть із цегли старі фарби. Перефарбувати не підійде – із часом старий шар почне злущуватися, обсипатися і псувати нове покриття.
  2. Після очищення обмітіть стіни, вимийте їх мильною водою та залиште просохнути. Будь-який матеріал добре лягає на чисту та суху поверхню.
  3. Нанесіть на стіни ґрунтовку глибокого проникнення TRIORA. Вона проникає у поверхню мінералів на глибину до 5 мм і міцно зв’язує усі мікрочастинки. Проґрунтована цегла не буде кришитися, вбирати фарбу. Витрата фарб зменшиться, вийде рівне покриття.

Ось ми і виконали вже перші три кроки. Тепер залишилося найцікавіше.

Як пофарбувати стіну? Крок 4: обираємо стиль оформлення

 Серые стены с эффектом металлик 

Тут ваш політ ідей вже ніщо не стримає! Можна залишити цегляну кладку на цілій стіні, можна використовувати цеглу лише сегментами – на колонах, у переходах. Із останніх модних фарбувань:

  • Недбало пофарбована біла стіна. До речі, крім лофт дуже красиво таке оформлення виглядає і у стилі прованс, підійде як акцент й для скандинавського. Виконувати його просто та не потрібно особливо прискіпливої праці.
  • Сірі стіни з ефектом металік. Ефект створюють у два етапи – фарбують основну стіну сірою фарбою, а після її висихання наносять декоративний блискучий матеріал. Наприклад, срібляста TOP lasur TRIORA створює легкий елегантний блиск.
  • Ефект натуральної червоної цегли. Для основного покриття потрібно обрати бажаний тон коричнево-червоної фарби. А коли стіна висохне, окремо фарбувати шви білою або світлою фарбою.

А що робити, якщо будинок панельний, але дуже хочеться цегли в інтер’єрі?

Відмінне практичне рішення – імітація цегляної кладки. Можна накласти на стіну звичні вже плитки-цеглинки. А можна скористатися штукатуркою і створити візерунок цегли самостійно. Уся робота детально показана в ролику «Ефект «Травертин». Робота під силу навіть початківцям, а ефект приголомшливий!

Чим пофарбувати стіну? Крок 5: обираємо матеріал

Якщо ви працюєте з натуральною цеглою, краще використовувати фасадну фарбу TRIORA. Вона виготовлена ​​на основі води, безпечна і підходить для житлових приміщень. Якщо ж ви працюєте зі стіною в тих приміщеннях, що не опалюються круглий рік – на дачі, у літній кухні або на лоджії, фасадна фарба також буде до речі. Вона розрахована на складні погодні умови і витримає будь-які зміни температур.

Що ж стосується матеріалів для робіт всередині будинку з імітацією цегли, тут можна використовувати акрилові інтер’єрні фарби TRIORA для стін, лазурі для дерева на водній основі, лаки.

Ви готові створити свій особливий стиль лофт? Впевнені, тепер у вас все вийде на вищому рівні! стиль лофтособенный стиль лофт

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader