Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
20 402 просмотров
Понеділок, 18 Червня 2018

Таємниці тиксотропних фарб: що це і навіщо їх використовувати?

Gavrilenko

А ви знаєте, що таке тиксотропні фарби? Цілком можливо, ви вже працювали із ними, але так і не розібралися із основною переважною властивістю. Тиксотропні фарби – це справжня знахідка для тих, хто любить чистий ремонт і бездоганний результат. Чому? Розповідаємо все про переваги тиксотропних фарб.

Що таке тиксотропна фарба?

Це лакофарбовий матеріал, у якого в різних станах змінюється ступінь в’язкості. У початковому стані фарба густа, але коли її починають активно перемішувати, стає рідкою і зручною для нанесення. Поки ви наносите матеріал на стіну, він гарно розтікається, але як тільки забираєте валик або пензель, фарба миттєво «хапається» до поверхні і застигає.

Тиксотропність – це ключова властивість, яка змінює ступінь густоти. Матеріали з такою особливістю можна розпізнати візуально у відкритій банці. У початковому стані нагадують жирну сметану, тоді як звичайні акрилові фарби за щільністю більше схожі на йогурт.

Для чого потрібна тиксотропність?

Тиксотропні фарби вигідні з кількох причин:

  • густу фарбу легше наносити, вона не стікає;
  • при нанесенні не залишається слідів від пензля або валика;
  • фарба не розбризкується, не капає, не забруднює руки і підлогу – чистий ремонт гарантовано;
  • матеріал не витрачається через випадкові розбризкування;
  • висихаючи, фарба не утворює патьоків і напливів, виходить рівний гладкий шар.

Де можна застосовувати акрилові тиксотропні фарби? У будь-яких фарбувальних роботах, особливо на вертикальних поверхнях. Ідеальні для фарбування стель, зручні для стін.

Важливо! Як правило, тиксотропні фарби не потрібно розбавляти. При додаванні води вище ніж на 10%, матеріал втратить властивості і стане абсолютно непридатним до використання. Розводити фарбу до 20% можна тільки в тому випадку, якщо ви будете наносити її пульверизатором або використовувати матеріал для ґрунтування поверхні. У більшості випадків достатньо просто перемішати фарбу перед нанесенням.

Як знайти тиксотропну фарбу?

На деяких матеріалах, як на глибокоматовій фарбі TRIORA, про тиксотропність вказано на етикетці. Також на неї вказує властивість «не розбризкується». Але за великим рахунком, ця перевага притаманна всім матеріалам TRIORA. Так що, віддавши перевагу нашій торговій марці, ви не помилитеся і отримаєте бажаний тиксотропний матеріал.

Вирішивши заколерувати тиксотропну фарбу TRIORA, обов’язково звертайтеся у наші спеціалізовані колорстудіі. Тільки тонування за допомогою спеціальної техніки допоможе досягнути бажаного кольору і уникнути зайвого матеріалу у складі фарби.

Подробиці про фарби із тиксотропними властивостями допоможуть дізнатися інформаційні ролики:

Підібравши для ремонту матеріал із максимальною кількістю практичних властивостей, ви забезпечите легку роботу і красивий підсумковий результат. Тиксотропні фарби – однозначно вдалий вибір для ремонту.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader