Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
314 просмотров
П’ятниця, 27 Липень 2018

Темні стіни в інтер’єрі: коли це добре?

Gavrilenko

Темний інтер’єр – це похмуро й непривабливо або стильно і модно? Однозначної відповіді немає. Все вирішує вибір приміщення, освітлення та поєднання кольорів у ньому. При зваженому використанні кольору можна отримати виграшний інтер’єр у темних тонах. Як це зробити і коли темний дійсно доречний, розповімо у статті.Темный интерьер

5 варіантів, коли темний колір буде доречним

  1. Акцентна стіна. Кращий акцент – це яскраві контрасти. Тому поєднання темних і світлих стін виглядатиме шикарно у будь-якому приміщенні.
  2. Темний колір – найкраще рішення для маленьких кімнат із неправильним плануванням. Він краде нерівності, маскує дефекти. Невеликі кімнати у темному кольорі набувають сенсу, стають місцем відпочинку й роздумів. Якщо ви любите усамітнитись, темна кімната буде до речі.
  3. Гра світла. У моді світильники, які відображують на стіни світлові візерунки. На світлих стінах цього непомітно. А ось на темних світло виглядає ефектно.
  4. Для тих, хто любить світлі меблі. Саме на темному тлі білі або бежеві меблі набувають справжнього шику.
  5. Практично. Як ви думаєте, чому багато закладів обирає для себе темний колір стін? Крім wow-ефекту він просто не такий маркий, як світлі фарби. Зручніше прибирання, не страшні плями і часовий знос.

Знайшли свій варіант і мрієте реалізувати темні стіни в інтер’єрі? Подивіться, як виконаний темний інтер’єр на фото, зверніть увагу на комбінацію із іншими відтінками та прочитайте основні принципи роботи дизайнерів з такими кольорами.темные стены в интерьере

Що потрібно знати про темні стіни?

  • На думку психологів, темний колір вповільнює відчуття часу, а з ним – і життєві процеси. Затишний темний відтінок можна підібрати для спальні, але категорично не можна використовувати в місцях роботи та навчання. Кращим приміщенням для проби кольору фахівці називають передпокої.
  • Чорні стіни у дизайні створюють більш вибагливий фон, аніж світлі. На їх фоні всі предмети постають у найдрібніших деталях, показують усі свої недоліки. Плануючи темні стіни, потрібно налаштовуватися на бездоганне наповнення кімнати. Дуже стильно й цікаво виглядає в інтер’єрі колір Чорний індиго.

Як його використовувати і з чим найкраще поєднувати, читайте тут.

  • Обов’язково якість освітлення. Чим темніше колір, тим яскравіше повинні бути лампи. Інакше ефект похмурого приміщення забезпечено. Красу кольору вигідніше підкреслить лампа білого світла.
  • Для створення темних стін доцільніше обирати фарбу. Дійсно ефектні та насичені шпалери коштують дуже дорого. А якщо колір не приживеться, міняти їх потрібно у кімнаті повністю. Що ж стосується фарби, то будь-який темний колір можна зафарбувати. Наприклад, напівматова фарба TRIORA чудово перекриває будь-які відтінки. Не обов’язково робити повне фарбування. Досить буде освіжити інтер’єр малюнком у світлих відтінках поверх темної стіни.
  • Вибирайте під колір фарбу. Фарби TRIORA мають кожна свою колеровочну базу. Якщо фарба на білій основі, її можна тонувати в неяскраві відтінки. А ось фарби на безбарвній базі – фасадна фарба TRIORA і шовковисто-матова фарба TRIORA, відмінно колеруются навіть у насичений чорний колір. Обов’язково уточнюйте цей момент у консультантів. Інакше можна замість насиченого кольору отримати водянистий.

Кожен колір має дві сторони – ефектну і маловиразну. Яка реалізується у вашому інтер’єрі, залежить від загальної обстановки, оточення кольору, сусідніх поєднань, загального стилю. З кольорами краще працювати зважено, використовуючи підказки досвідчених дизайнерів. Тоді навіть самий темний колір у вашому інтер’єрі виглядатиме яскраво.подсказки опытных дизайнеров

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader