Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 966 просмотров
Четвер, 16 Листопад 2017

ТОП 5 хитрощів від дизайнерів, які працюють

Gavrilenko

Оригінальний і затишний інтер’єр – заповітна мета, яку переслідують усі власники квартир. Думаєте дорого та клопітно? Ні! Щоб досягти цього, не потрібно величезних вкладень. Досить застосувати лише кілька дизайнерських хитрощів. До ваших послуг ТОП -5 прийомів, що дійсно працюють.

Що застосувати вдома?

  1. Один цвет во всем помещенииОдин колір у всьому будинку. Оберіть улюблений колір і використовуйте його у різних відтінках у всіх кімнатах. Дизайнери кажуть, що це допомагає створити цілісне оздоблення інтер’єру. А ще у такому оформленні легко міняти меблі місцями, переставляти з однієї кімнати в іншу. Підібране до одного кольору стін меблювання органічно виглядатиме у будь-якому приміщенні. Єдине, про що потрібно подбати, це про покриття підлоги. Його радять виконати одним кольором у всьому житлі.
  2. Всему свое времяНа все свій час. Це стосується численних сувенірів і подарунків, колекційних предметів, симпатичних інтер’єрних деталей. У багатьох в будинках це накопичується роками і з часом перетворює кімнати на сховище музейних реліквій. Що робити, якщо викинути шкода? Використовувати їх частинами. Поділіть усі предмети за темами та застосовуйте їх по черзі. Деталі грають важливу роль у інтер’єрі, тож із їхньою періодичною заміною житло буде також оновлюватися.
  3. Черно-белые полосы в интерьереЧорно-білі смуги. Це найпростіше та ефективне, що можна зробити в будь-якому дизайні. Широкі смужки полярних кольорів помітно виглядають, освіжають скромний або вже набридлий інтер’єр. Причому чорно-білі смуги можна застосовувати де завгодно – пофарбувати центральну частину стіни, замовити чорно-білі штори та наволочки для диванних подушок чи невеликий килимок біля м’яких меблів. Вони зможуть виступати акцентом у кімнаті будь-якого кольору та у поєднанні із будь-якими іншими принтами.
  4. Картина не на местеКартина не на місці. Ми завжди звикли вішати картини суворо по центру стіни, ретельно вимірявши відстань від кута та країв рамки. Дизайнери радять відійти від традицій та вішати картину у зовсім несподіваних місцях. Наприклад, прямо над одним із кутів комода або ж ближче до краю стіни. Таким незвичайним способом можна привернути увагу до певної зоні, прикрасити її та підкреслити важливість деталі.
  5. Зеленый уголокЗелений куточок. Виявляється, квітка у діжці у кутку – це не застарілі традиції інтер’єрів, а завжди актуальний дизайнерський хід. У чому його хитрість? У користі та безпрограшному декорі. Зелень додає дому жвавості, кутку – функціональності. Ну а оригінальний квітковий горщик зіграє важливу естетичну роль. Обов’язковий момент – квіти повинні бути не дуже високими, біля метра, щоб не захаращувати кімнату, та підходити для розташування у житлових приміщеннях.

Використовуйте маленькі хитрощі дизайнерів по черзі або навіть декілька одразу – і ваш інтер’єр завжди буде цікавим прикладом та джерелом натхнення для змін.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader