Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
212 просмотров
Понеділок, 6 Серпень 2018

Топ-5 секретів фен-шуй для вашої вітальні

Gavrilenko

Голова не болить вечорами, завжди у настрої та вдача частіше приходить в будинок. Це все відгуки тих, хто під час облаштування своєї вітальні використовував вчення фен-шуй. Хочете таких же позитивних змін у своєму будинку? Тоді читайте 5 секретів вигідного облаштування вітальні.

Серце будинку

Згідно феншую вітальні є центром житлового будинку, місцем спілкування, об’єднання сімей. Тут концентрується енергія життя і розвитку, зароджується атмосфера всього будинку. Тому й важливо правильно розпорядитися цінними квадратними метрами. Подивимося, що радить фен шуй у вітальні.

Секрет 1. Позбавтеся від кутів

Избавьтесь от угловКут – це стріла. Менше стріл, комфортніше обстановка. Що робити, якщо ви не можете позбутися прямокутних меблів? Використовуйте пом’якшувальні елементи. Поставте біля кутів квіти, покладіть на кут дивана м’яку подушку, накрийте ковдрою. Будь-який предмет, розташований в зоні кутів зробить «стрілу» безпечною.

Секрет 2. Позначте центр

центр готиннойУ вітальні обов’язково повинен бути центр. Без нього енергія хаотично блукає приміщенням. Як центрується кімната? Допоможе журнальний стіл круглої форми або ж круглий килим. Розмістіть щось із них ближче до середини кімнати та розставте навколо цього елемента диван і крісла так, щоб співрозмовники бачили один одного. Так енергія обтікатиме всі елементи, наповнюватиме кімнату позитивними емоціями.

Секрет 3. Правильна палітра кольорів

Правильная палитра цветовЗгідно феншуй колір у вітальні вибирайте неяскравий, максимально близький до природної палітри. Жовтий, бежевий, коричневий, зелений, блакитний несуть у собі позитивну енергію землі і комфортно приймаються будь-якою людиною. А якщо дуже вже хочеться соковитих кольорів, використовуйте їх у невеликій кількості, щоб не перенавантажити обстановку фарбами.

Як цікаво декорувати кімнату, застосовуючи спокійні кольори дивіться в наших майстер -класах:

Легкий та сучасний декор стін «Хвилі»

Ефект «Осінь» – унікальний декор стін

Секрет 4. Енергія 5 стихій

Энергия 5 стихийУ фен-шуй існує 5 важливих стихій, які створюють для людини міцну енергетичну базу. Фахівці вчення запевняють: досить додати ці стихії у вітальню – і ваші справи почнуть налагоджуватися.

  • Стихію дерева в інтер’єрі символізує будь-яка кімнатна рослина.
  • Стихія води – це невеликий акваріум з рибками або штучний фонтан.
  • Землю, як знак стабільності, втілять у будинку глобус або мушлі.
  • Вогонь допоможуть внести в будинок свічки або світильники.
  • Ну а щоб зберегти в будинку енергію металу досить придбати будь-яку металеву статуетку феншуй, наприклад, слона Ганеші.

Щоб символи фен-шуй у вітальні працювали ефективно, розташуйте їх у кутку вдачі. Це найвіддаленіший кут по діагоналі від вхідних дверей.

Секрет 5. Робимо завжди добре

красивый интерьерЯкщо відчуваєте, що сили вичерпалися, поставте у кімнаті кришталевий вазон із квітами. Головне – стежити, щоб вода в вазоні завжди була чистою і прозорою. Тоді будинок буде повнитися радістю і позитивом.

Щоб облаштувати свій будинок по фен-шуй не потрібно великих вкладень. Винесіть мотлох, переставте меблі і додайте в будинок красивих предметів зі змістом. Творіть свій комфорт за перевіреними правилами і будинок працюватиме на вас і ваш успіх.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader