Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 454 просмотров
Середа, 16 Січня 2019

ТОП-7 свіжих інтер’єрних трендів 2019 року

Anna

Шукаєте новий колір для інтер’єру? Запланували змінити диван у новому році? Не поспішайте! Якщо і змінювати, то тільки знаючи усі нові тренди. Останні новинки від дизайнерів – у нашій статті.

Що рік новий приготував?

Тренд № 1. Ваш і тільки ваш інтер’єр

У чому особливість? Інтер’єр робиться не за канонами якого-небудь стилю, а за бажанням самого власника. Ви можете поєднувати, вибирати кольори відповідно до власних сприйняттів і побажань. І не страшно, що крісло не в моді. У моді – індивідуалізація.

Тренд № 2. Спокійний мінімалізм

Основні деталі стилю – це ненав’язливе оформлення, м’яка кольорова гамма, близька до дерев’яно-земляних відтінків, натуральні матеріали в меблях і обробці. Хороший варіант, якщо ви робите ремонт надовго. Подібний інтер’єр ніколи не втратить актуальності.

Тренд № 3. Етнічно-екзотичний інтер’єр

Якщо любите незвичайне оформлення будинку – застосовуйте етно-стиль з африканськими мотивами. Зелені рослини в горщиках, пальми в принтах, а також декоративні елементи у вигляді масок, статуй або предметів побуту в стилі тропічних племен повністю підходять цьому тренду. Тут важливо не перенавантажувати простір зайвими деталями.

Тренд № 4. Новий зухвалий поп-арт

Яскрава добірка кольорів, унікальні предмети декору, дизайнерські «фішки» в інтер’єрі –все, що виглядає соковито і дорого у цьому стилі доречно. Обов’язковим доповненням буде сучасна техніка, яка спрощує побут.

Тренд № 5. Дерев’яні панелі на стінах

Якщо раніше це був лише варіант декору, то в новому році дизайнери пропонують діяти ще сміливіше – обшивати деревом цілі кімнати. Це зручно для холодних приміщень, а також тих, де стіни вимагають істотного вирівнювання.

Тренд № 6. Увага – на підлогу і стелю

Незвичайний візерунок лінолеуму, дизайнерський килим, блакитна стеля або оригінальна люстра – будь-який із цих варіантів буде вдалим. Новий рік пропонує залишити стіни в спокої і діяти в нових зонах. Перевірено на ділі – в поєднанні зі світлими стінами виглядає дуже ефектно.

Тренд № 7. Бетон в декорі

Любителі лофт радіють – у новому році бетон можна використовувати де завгодно і як завгодно. Вазони, підставки і навіть плити з бетону на стіні – будь-які вироби до речі. Вони незвичайно доповнюють мінімалістичні інтер’єри, добре виглядають в міському стилі і навіть стриманий перехідний інтер’єр буде привабливо доповнений виробом з бетону.

Тренди 2019 року дозволяють творити інтер’єр за особистими перевагами і ідеями, модно облаштувати будинок на будь-який смак і за будь-якими можливостями. Не бійтеся пробувати. На найближчі роки ці тренди впевнено входять у наші будинки.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader