Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
1 893 просмотров
Понеділок, 16 Жовтень 2017

Топ трендів 2017, які будуть зруйновані в 2018

Gavrilenko

А ви вже вирішили, як виглядатиме ваш будинок після ремонту? Обережно! Деякі модні тенденції цього року вже віджили своє. Не прогадайте з дизайном. Дізнайтеся топ трендів 2017, які у 2018 втратили свою актуальність.

Зміна настроїв у інтер’єрі

  • В пользу зеленого цветаНа користь зеленого кольору. У новому сезоні глибокий зелений колір увійшов до десятки кольорів Pantone. Йому властиві спокій, впевненість, благополуччя. Тому не дивно, що багато хто активно використовує зелений в інтер’єрі будинку. Таким чином, у 2018 році зелений посуне інші кольори в інтер’єрах, зайнявши позицію лідера.
  • Уют в интерьереЗа прикладом Данії. У датчан існує термін «хюгге», який означає щастя у простих життєвих радощах. У 2018 році ця життєва позиція змінить і наші інтер’єри. В основі будуть затишок, зручність, приємні матеріали у побуті. Час прощатися з технічною суворістю в будинках.

Нове у матеріалах

  • Новое в интерьереБез холодних металів. Звичайно, метал не виключений з інтер’єру загалом. Його не будуть використовувати як частину декору або композиції. На заміну металу очікуються вінтажні деталі з ефектом постарілої поверхні, яскраві елементи, панелі.
  • Прощання з гранітом. Натуральні камені або імітацію на наших просторах люблять як символ стабільності та достатку. Тільки у новому сезоні в інтер’єрі вони виглядають вже не так суворо, як граніт і надають будинку затишної розкоші.
  • Фігурні плити з візерунком. На стінах, на фасадах меблів – рамки і візерунки присутні скрізь. Вочевидь, вони дещо набридли і у новому сезоні дизайнери рекомендують відмовитися від них на користь гладких плит, кольорових або з гарними малюнками.

Декоративні обновки

  • НЕ крупная мебельНЕ великі меблі. Вже давно масивні конструкції намагалися замінити невеличкими ергономічними елементами. У моду майбутнього року активно входять навісні відкриті полиці. Це завжди зручно і практично.
  • Живые растенияГеть штучні рослини. Дизайнери активно пропагують наявність в інтер’єрі живих квітів у горщиках. Вони і доповнюють дизайн кімнати, і очищують повітря у приміщенні. У комбінації з відкритими полицями вийде відмінна композиція.

Що показує нам зміна трендів у майбутньому сезоні? Більше природного, менше технічного. Люди втомилися від пафосу та суворості, прагнуть простоти обстановки і форм. Новий сезон зробить інтер’єр домашнім, дозволить розкидати по кімнатам м’які пледи і подушки, насолоджуватися спокоєм і тишею. Що ж, прекрасний привід оновити будинок та зануритися у м’яку атмосферу новомодних віянь в інтер’єрах.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader