Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
6 561 просмотров
Понеділок, 27 Листопад 2017

Тренди в дизайні кухні 2018-2019 роках

Gavrilenko

Як зміняться наші кухні у майбутньому сезоні? Залишаться ергономічність та функціональність, а ось стилістичні прийоми зазнають деяких змін. Яких? Дізнаємося в останніх новинах від дизайнерів.

Якою буде нова кухня?Какою будет новая кухня

Функціональність та оригінальне оформлення – ось те, що в першу чергу вітається в дизайні кухонь майбутнього сезону. Якщо раніше кухня була побутовим місцем приготування їжі, то сучасну кухню вже заслужено визнали одним із основних приміщень будинку. Адже в ній люди проводять більшу частину вільного часу. І якщо ще недавно індивідуальність господарів підкреслювала обстановка вітальні, то тепер цього ж чекають і від кухонь.

Тенденції кухонних інтер’єрівТенденции кухонных интерьеров

Кухонні стилі у майбутніх сезонах базуються на мінімалізмі і простоті. Головне – уникати в обстановці пишності та складних форм. Набувають популярності модерн, перехідний стиль, неокласика, доповнені елементами ретро, ​​сільського стилю. Фаворитом буде стиль заміських будинків шале, де переважають натуральні матеріали. Від кантрі він відрізняється простотою, необробленими матеріалами, штучно зістареними декоративними деталями. Обов’язковий елемент шале – помітні дерев’яні стельові балки. На першому місці в усьому – простота, зручність і затишок.

У майбутньому році кухням характерне поєднання безлічі ультрасучасної вбудованої техніки та натуральної простоти.

У інтер’єрі популярно якомога менше декору та дрібничок. Якщо ж і обираєте щось, то нехай це буде дійсно унікальна, незвичайна річ.

Кольорові нововведенняЦветовые новшества

У 2018-2019 роках колорова гамма кухонь не має строгих меж. У моді природні кольори дерева та зелені, а також яскраві та темні відтінки. Перший варіант оптимальний для прихильників екологічності та природного затишку. Другий варіант підійде тим, хто готовий випробувати нові кольори.

Із пріоритетних відтінків для кухонь – синій, хна. Мідь та золото у меблевій фурнітурі та аксесуарах.

Придбають популярність незвичні контрасти. Наприклад, бордо із бежевим та сірим. При цьому контрастні деталі можуть з’являтися несподівано – на фасаді меблів, на підлозі, в столовому гарнітурі. Чим сміливіше, тим краще.

Матеріал та формаМатериал и форма

Кращі кухонні меблі майбутнього сезону – прямокутної форми з натуральних матеріалів: дерево, камінь, скло. Якщо бюджет не зможе осягнути натуральні меблі, можна підібрати якісні штучні аналоги. Модно буде також поєднання сучасних матеріалів та натуральних. Наприклад, неполірований зріз дерева на фасаді поруч зі склом або глянсовою плитою.

Із конструкції кухонних стінок лідирують цільні меблі, які плавно перетікають із однієї секції в іншу. Чим більше у стінки можливостей трансформації, тим краще. Особливо актуальні меблі-трансформер у компактних кухнях.

Із нововведень – відмова від навісних шаф. Їх пропонують замінити простими одинарними настінними полками. Якщо ж такої можливості немає або ви хочете мінімізувати відкриті площі, обирайте шафи найпростішої конструкції, зі скляними фасадами та прихованими ручками.

Що ж стосується стільниць робочих зон, то поряд із кам’яними, входять в інтер’єр металеві та дерев’яні поверхні.

Із кожним роком інтер’єри стають все простіше та практичніше. Завдання будинків – забезпечити мешканцям оптимально зручну обстановку. Чи будуть кухні 2018-2019 років нецікавими? Ні! Навпаки, простота і ергономічність зроблять інтер’єр елегантним і збережуть актуальність на багато років.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader