Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 210 просмотров
Середа, 18 Жовтень 2017

Кольори, про які будуть говорити в 2018 році

Gavrilenko

Нещодавно інститут кольору Pantone представив 10 основних кольорів сезону осінь-зима 2017-2018. Але цієї палітрою світ моди і дизайну вирішив не обмежуватися. Поряд з «пантоновскіми» у 2018 році в інтер’єрах обіцяють бути популярними й інші кольори. Ми зібрали ті, на які дизайнери роблять найбільше ставок. Давайте дізнаємося їх.

Only black

Only blackТак, саме він, суворий, сміливий і трохи небезпечний чорний знову в інтер’єрах. Він визнаний одним із найбільш популярних кольорів року поряд з 10-кою Pantone. Працювати із чорним потрібно обережно, витримуючи баланс темряви і світла. І якщо правильно розпоряджатися кольором, він не підведе. Чорні деталі додадуть інтер’єру елегантної розкоші, зроблять його неординарним.

Жовтий і його відтінки

Желтый и его оттенки2018 рік, як відомо, рік жовтої собаки. Багато хто, щоб отримати симпатію господаря року, вважає за краще мати в своєму арсеналі кілька речей правильного кольору. В інтер’єрі він хороший у деталях – подушки, вазони, світильники. Це додасть літнього тепла та позитивної енергетики. Добре виглядають ніжні лимонні відтінки у кольорі стін. Жовтий прекрасно доповнить темно-синій і темно-зелений кольори. Дизайнери рекомендують використовувати це тріо у палітрі для створення теплих, живих інтер’єрів.

Вогняний теракот

Огненный терракотВідмінний перехідний колір між помаранчевим і червоним. Буде ідеальний для тих, хто не може визначитися, який же із них обрати, але при цьому не хоче відставати від модних тенденцій. Теракотовий колір прекрасний для кухонь та віталень, створює затишок, зігріває будинок і наповнює активною енергією.

Фіолетовий

ФиолетовыйПо секрету сказати, фіолетовий колір очікується у майбутньому списку кольорів Pantone на сезон весна-літо 2018 року. Ніжний відтінок лаванди можна застосовувати для стін, а більш глибокі відтінки – для родзинок інтер’єру. А ще фіолетовий прекрасно поєднується з модним кольором року – сірим. Не дивно, що дизайнери прогнозують йому чималу популярність.

Квітуча фуксія

Цветущая фуксияПоряд із модним ніжним рожевим, соковита фуксія продовжує полонити уяву дизайнерів. Вона чудово доповнює спокійні кольори, додає грайливості та тепла. На думку фахівців, кращими напарниками цього кольору в інтер’єрі у новому сезоні виступають м’який, наче запорошений зелений, коричневий і синій кольори.

Що цікаво, кожен із цих кольорів близький до тих, що увійшли в палітру Pantone. Між собою вони відрізняються насиченістю, глибиною, складністю поєднань. Деякі із них вже були у тренді минулі сезони і надовго залишилися у списку фаворитів.

Відстежуючи модні кольори, не забувайте про їх гармонійні поєднання, а також про власний психологічний комфорт стосовно того чи іншого кольору. Підбирайте забарвлення для інтер’єру, приміряючи модні тенденції до власних смаків і сприйняття.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader